Kaspersky yerine Malwarebytes tercih edilir mi?

Peki Windows Defender trojan silebilir mi?
Ayrıca taramam amaçlı Windows Defender'ın yanında Malwarebytes kullanmamı önerir misiniz?
Microsoft'un sitesinde Malwarebytes öneriliyor. Ve ayrıca m-Malwarebytes laotopumu yavaşlatır mı?

Ben Windows 8.1 kullanıyorum geçen gün Windows Defender trojan buldu. Sile bastım sildi ama ne kadar etkili oldu bilmiyorum. Yinede tedbir amaçlı sistemi geri yükledim.

Koruma istiyorsan AV, arada bir tarama için özel yazılımları var hangi firma istersen onunla tararsın. MBAM da standart zararlılarda arada bir tarama için kullanılan bir yazılım. Birbirlerini kullanım amacına göre karşılaştıramazsın.

Koruma istiyorsan AV, arada bir tarama için özel yazılımları var hangi firma istersen onunla tararsın. MBAM da standart zararlılarda arada bir tarama için kullanılan bir yazılım. Birbirlerini kullanım amacına göre karşılaştıramazsın.
İşte arada bir tarama yapmak istiyorum ama malwarebytes boşta çok tam kullanır mı ?
Ben Windows 8.1 kullanıyorum geçen gün Windows Defender trojan buldu. Sile bastım sildi ama ne kadar etkili oldu bilmiyorum. Yinede tedbir amaçlı sistemi geri yükledim.
Anladım

Peki Windows Defender Trojan silebilir mi
ayrıca taramam amaçlı windows defender'ın yanında malwarebytes kullanmamı önerir misiniz
Microsoft'un sitesinde malwarebytes öneriliyor. Ve ayrıca m-Malwarebytes laotopumu yavaşlatır mı ?
İlk soru: Evet, Windows defender da siler, karantinaya alır, yok eder

İkinci soru: Günlük kullanıcı iseniz korsan sitelerden çok fazla şey indirmiyorsanız interneti dibine kadar kullanan birisi değilseniz malwarebytesa gerek yok.

Üçüncü soru: Malwarebytes gerçek zamanlı koruması açık olduğu sürece laptopunuzu yavaşlatacaktır çünkü arka planda belli bir miktar ram ve özellikle işlemci kullanıyor.

Sonuç olarak günümüzde pc virüsü işleri neredeyse crack dosyalarıyla sınırlı kalmış durumda. Windows defender açıkken virüs bulaştırmak imkansız hale gelmiş ayrı bir virüs programına gerek yok ama yok benim içim rahat etmez derseniz malwarebytes indirin gerçek zamanlı korumayı kapatın haftada bir programı açıp taratın %100 virüssüz pc garantisi. Karar size kalmış.

Bu nasıl bir soru? Boşta, Çok, Tam, kullanılır mı? Ne demeye getiriyorsun?
Çeviri yapmış saçma saçma ram yazmıştım.

İkinci soru: Günlük kullanıcı iseniz korsan sitelerden çok fazla şey indirmiyorsanız interneti dibine kadar kullanan birisi değilseniz malwarebytesa gerek yok.

Üçüncü soru: Malwarebytes gerçek zamanlı koruması açık olduğu sürece laptopunuzu yavaşlatacaktır çünkü arka planda belli bir miktar ram ve özellikle işlemci kullanıyor.

Sonuç olarak günümüzde pc virüsü işleri neredeyse crack dosyalarıyla sınırlı kalmış durumda. Windows defender açıkken virüs bulaştırmak imkansız hale gelmiş ayrı bir virüs programına gerek yok ama yok benim içim rahat etmez derseniz malwarebytes indirin gerçek zamanlı korumayı kapatın haftada bir programı açıp taratın %100 virüssüz pc garantisi. Karar size kalmış.
Anladım çok teşekkür ederim
Haftada bir videoda geçen toollarla taratma yapmanız yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler
Kısacası anladığım fazla crackli yazılım indirmeyecek ve bilmediğin sitelere girmediğim sürece Windows Defdender yeterli

Peki sence Kasparsky'ı silip Windows Defdender ile mi devam etmeliyim ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı