Çözüldü Kaspersky zayıf nokta taraması sonucunda BlueStacks X ve AnyMP4 görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Signedx

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 1200
Nvidia GTX 1650
16GB Ram
A320M-K PRO
Kaspersky ile zayıf nokta taraması yaptım ve fotoğrafta 2 tane uygulamanın olduğunu gördüm ve biraz tedirgin oldum. Bunlar güvenli mi? Bunların zayıf noktadan çıkarmak için ne yapmalıyım? Bir de fotoğratda da gözüktüğü gibi AnyMP4 diye bir şey var ne zaman indirdim hatırlamıyorum bu güvenli mi?

Screenshot_27.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BlueStacks'in arşiv ayırmak için kullandığı 7z sürümü eski muhtemelen, bundan dolayı açık var olarak görünüyor. AnyMP4 için de benzer bir durum kodek veya paket bileşenlerinden kaynaklanıyor olabilir.
BlueStacks'in arşiv ayırmak için kullandığı 7z sürümü eski muhtemelen, bundan dolayı açık var olarak görünüyor. AnyMP4 için de benzer bir durum kodek veya paket bileşenlerinden kaynaklanıyor olabilir.

Çözüm
Bunları geçirmek için yapabileceğim ne var biliyor musunuz ?

Geri
Yukarı