Kaspersky'dan gelen mail gerçek mi?

GHOST.BDD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 3600 / MSI CORE FROZR L / 16GB 3000MHZ RAM /GIGABYTE EAGLE RTX 4060 8GB / DARK GUARDIAN KASA / WD BLUE SN570 500GB M.2 SSD+ WD BLUE 500GB SATA SS / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Herkse merhaba bu sabah saat 9:31 de ekte gördüğünüz maili aldım. Kaspersky'a kayıt oldum fakat bundan 1 ay önce 61 günlük deneme sürümüne. Bu şu anlamamı geliyor 30 günün kaldı aldın aldın ya da sahte e-posta mı? Daha postayı açmadım ama sadece 1 kişinin başına gelmiş forumda. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

resim_2023-09-02_123359428.png

Herkse merhaba bu sabah saat 9:31 de ekte gördüğünüz maili aldım. Kaspersky'a kayıt oldum fakat bundan 1 ay önce 61 günlük deneme sürümüne. Bu şu anlamamı geliyor 30 günün kaldı aldın aldın ya da sahte e-posta mı? Daha postayı açmadım ama sadece 1 kişinin başına gelmiş forumda. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1927917
Galiba bir kişinin başına gelmiş derken benden bahsediyordunuz :D Gönderen maile bakın ve kimin gönderdiğini bize iletin. Yüksek ihtimal gerçek bir mail.

Eki Görüntüle 1927917
Bu e-posta üstünden arkadaşlar. [email protected]

Galiba bir kişinin başına gelmiş derken benden bahsediyordunuz :D Gönderen maile bakın ve kimin gönderdiğini bize iletin. Yüksek ihtimal gerçek bir mail.
Evet hocam hakikatten sizden gördüm.

Son zamanlarda bana hiç Kaspersky üzerinden bir mail gelmedi ancak sahte olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca mail üzerinde herhangi bir yönlendirme vs bulunmuyor. Korkacak bir durum yok.

Sağ olun hocam.

Eki Görüntüle 1927917

Arkadaşlar [email protected] bu mail gelirken diğer mailler bu [email protected] dan geliyor.

Geri
Yukarı