Kaspersky'e yaptığım virüs testi sonucu

Neyi kanıtlamaya çalıştığınızı anlayamadım ancak Kaspersky'ın bir tespit edememe vs. durumunu kanıtlamadınız. Yazdığınız ufacık basit bir script, yani sistemin yeniden başlatılmasının zararlı bir durum olmaması sebebiyle Kaspersky uyarı vermiyor, ki MBR siliyor dediğiniz sistemde de MBR silmemiş, sistemi yeniden açabildiğinize göre boot kısmına basit bir değiştirme uygulamış. Kaldı ki Kaspersky tespit ediyor, ortada başarısızlık yok. Lütfen virüslerin ve antivirüslerin nasıl çalıştığıyla alakalı daha detaylı bilgi edinin.
MBR fix yapınca açıldı yoksa açılmıyor. Açılınca sürekli bilgisayarı yeniden başlattı. Bende ISO dosyası ile bulduğu yeri bulup sildim. Amacım en iyi Antivirüs biz olduğumuz yani Antivirüsler bazen halledemeyebilir.

MBR fix yapınca açıldı yoksa açılmıyor. Açılınca sürekli bilgisayarı yeniden başlattı. Bende ISO dosyası ile bulduğu yeri bulup sildim. Amacım en iyi Antivirüs biz olduğumuz yani Antivirüsler bazen halledemeyebilir.
Sisteminize bir petya varyantı atıp, AV kapalı halde çalıştırırsanız mı korunursunuz yoksa aynı işlemi Kaspersk aktif halde iken yaparsanız mı korunursunuz?

Sisteminize bir petya varyantı atıp, AV kapalı halde çalıştırırsanız mı korunursunuz yoksa aynı işlemi Kaspersk aktif halde iken yaparsanız mı korunursunuz?
Linux wine hariç exe çalıştırmıyor ki.

Artık yaptığım her virüsü en az 20 antivirüs falan buluyor.

Yani olay bitmiştir. Artık işe yaramıyor.

Konu kapatılabilir.

Hatta Kralgeldi.exe 43/69

Artık buluyor Kaspersky hepsini.

Antivirüslerin bulamadığı istinalar car ama en eski virüsler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yeni virüs yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı