Çözüldü Kaspersky'ı sildikten sonra bilgisayar yavaşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

480164

Hectopat
Sildim kaldırdım tüm dosyaalrıyla. Yeniden başlattım ve 3 saniye açılan oyun 5-6 saniyede açılmaya başladı. Ne yapmam gerek?

Sildim kaldırdım tüm dosyaalrıyla. Yeniden başlattım ve 3 saniye açılan oyun 5-6 saniyede açılmaya başladı. Ne yapmam gerek?
Yeni kurduğunuz virüs programı bilgisayarı daha çok yoruyor olabilir. Windowsun kendi antivirüs programı da daha çok ram tüketiyor. Bunlara bağlı olabilir.

Yani tamam hocam onu boş vereyim de internette sanki yavaş.(ping konusunda)
Sizin gözünüze öyle geliyor galiba. Kaspersky ile alakalı bir konu değil. Yeni defender programınız web güvenliği sağlıyor olabilir. Tavsiyem Windows defender yerine boş linklere tıklamayın, defenderi kapatın daha iyi. Çok bellek kullanıyor herşeyi engelliyor program.

Sizin gözünüze öyle geliyor galiba. Kaspersky ile alakalı bir konu değil. Yeni Defender programınız web güvenliği sağlıyor olabilir. Tavsiyem Windows Defender yerine boş linklere tıklamayın, Defender'i kapatın daha iyi. Çok bellek kullanıyor her şeyi engelliyor program.

Kaspersky sürücü kuruyormuş. Ben internet sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyeceğim.

Geri
Yukarı