Kaspersky'in hangi planı daha iyi?

Gerek yok para ödemeye. Korsana bulaşmazsan hiçbir şey olmaz.
Korsan tek kriter değil. Hiç korsana bulaşmamış 2 tane bilgisayar kaybettim virüs yüzünden. Bilgisayarınızın network e bağlı olması yeterlidir.
Soruyu soran arkadaş için, @İbrain Norton 360 premium versiyonunu kullanıyorum. Geçen hafta 119 lira ödeyerek 5PC için lisans aldım. Alternatif olarak tavsiye edebilirim.

Uzun yıllar antivirüs kullanan biri olarak o paraya Kaspersky önermem.
Eğer ki bu bütçelerde paranız varsa ve sistemin iyiyse McAfee ve BitDefender kullanabilirsiniz eğer ki sistemin düşükse ESET bakabilirsiniz.

Ama illa Kaspersky alacağım dersen Total protection al.

Dosya Ekleri

• Yeter_Artık_Technopat_Adam_Kaspersky_Önermeyi_Bırak.jpg
    Yeter_Artık_Technopat_Adam_Kaspersky_Önermeyi_Bırak.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 33
Kaspersky almaya karar verdim. Sizce hangi planı almalıyım? Standart planı zaten eledim çünkü Plus planda sınırsız VPN gibi bir nimet var. Premium plan ve Plus plan arasında kaldım. Premium planda da uzman virüs kontrolü ve temizleme dikkatimi çekti. Premium plana daha yakınım ama çok bariz bir sebep yoksa Plus planı almayı düşünüyorum.
Hocam günde 0.08 kuruş ekstra verin 1 sene boyunca ekstra özellik alın. Ben kaspersky'ın bu kadar ucuz olduğunu bilmiyordum. Büyük ihtimal bende alacağım.

Kaspersky almaya karar verdim. Sizce hangi planı almalıyım? Standart planı zaten eledim çünkü Plus planda sınırsız VPN gibi bir nimet var. Premium plan ve Plus plan arasında kaldım. Premium planda da uzman virüs kontrolü ve temizleme dikkatimi çekti. Premium plana daha yakınım ama çok bariz bir sebep yoksa Plus planı almayı düşünüyorum.
Premium planı al uğraşma.

Dostum bu konularda tavsiye vereyim Windows Defender disinda herhangi bir antivirus e ihtiyacin yok bilgisayarina malware girmedigi halde zaten farkli sitelerden dosya indirmek tehlikeli Av'ler her virusu bulacak diye bir şey yok antivirus e ihtiyac buluyorsan bu nedenden zaten yapmaman gerek. Windows Defender gayet isini gorur.

Geri
Yukarı