Çözüldü Katana Zero bitti mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Linux

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar katana Zero oyununun sonuna geldim tam son konuşmaları yapacağım eve misafir geldi oyunu main menu dedim ve kapattım. Bir gün sonra açtığımda ise continue dedim ve o zaman alttaki fotoğraftaki gibi oldu. Speedrunner mod falan açılıyormuş sonunda o da çıkmadı. Steam'daki oyun bitirme yüzdem de değişmedi. (Çok oyunum var bu oyunla alakalı olmayabilir.) Bende sadece 2 tane başarım var bu oyunla ilgili ikisini de oyun içinde aldım. Bu oyunu bitirince bir başarım geliyor mu? Steam beni oyunu bitirdi saydı mı? (Bu arada hikayenin sonunu da YouTube'dan izlemek zorunda kaldım.)

20210408205425_1.jpg

20210408205438_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar katana Zero oyununun sonuna geldim tam son konuşmaları yapacağım eve misafir geldi oyunu main menu dedim ve kapattım. Bir gün sonra açtığımda ise continue dedim ve o zaman alttaki fotoğraftaki gibi oldu. Speedrunner mod falan açılıyormuş sonunda o da çıkmadı. Steam'daki oyun bitirme yüzdem de değişmedi. (Çok oyunum var bu oyunla alakalı olmayabilir.) Bende sadece 2 tane başarım var bu oyunla ilgili ikisini de oyun içinde aldım. Bu oyunu bitirince bir başarım geliyor mu? Steam beni oyunu bitirdi saydı mı? (Bu arada hikayenin sonunu da YouTube'dan izlemek zorunda kaldım.)

Eki Görüntüle 964708

Eki Görüntüle 964709
Steam'deki 2 basarimi atabilir misiniz? Oradan belli olur bitirip bitirmediginiz.

Hocam her şey iyi güzelde son bölüm cidden çok kanserdi ya. Neyse oynayacağım. Birde bitirince bir başarım geliyormu?
Geliyor "To Be Continued" isminde. Farkli bir sonda bitirirseniz farkli bir basarim geliyor, spoiler vermeyeyim. O da "The End" Bu arada nasil o kadar az basarim elde ettin anlamadim.

Son düzenleme:
Hocam oyunda iki son var. Birinde ölümü seçerseniz polisler içinizden geçiyor. Sanırım siz yaşamayı seçmişsiniz. Son kasetten yine başlayın.

Hocam dediğiniz gibi yaptım ve geldi "To Be Continued" başarımı. Sonunu da gördüm Steam oyun bitirme yüzdem artmadı zaten çok oyununum olduğunu söylemiştim teşekkürler. Bu arada konuyu gören arkadaşlara da kesinlikle tavsiye ediyorum.
Geliyor "To Be Continued" isminde. Farkli bir sonda bitirirseniz farkli bir basarim geliyor, spoiler vermeyeyim. O da "The End" Bu arada nasil o kadar az basarim elde ettin anlamadim.

Geri
Yukarı