Katana Zero için Türkçe yama var mı?

Yiet

Centipat
Selam dostlarım öncelikle başlıktan da görebileceğiniz gibi Türkçe yama arıyorum. Oyunu az önce bitirdim ama şahsen hikayeyi tam kavrayamadım. Bunun gibi birçok konu açılmış ama ne kadar açılsada sonuç çok bulunamamış, güncel olarak bu konuyu açmak istedim. Güvenli ve adam akıllı Türkçe yama varsa linkini atabilirseniz gerçekten çok sevinirim, bir de nasıl kurabileceğim hakkında da bir video atarsanız Türkçe yama ile beraber hoşnut olurum açıkcası.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
72 yıllık araştırmadan sonra buldum. :D
.exe uzantılı dosyayı çalıştırın, oyunun olduğu klasörü seçin ve yükleyin.
Eğer oyununuz Gog.com'dan veya korsan ise çalışmaz, en azından yamayı yapanlar öyle demiş.

Bu forumun kullanıcılarının profilinin fotoğrafını çektim:
1-Google kullanmaya üşenenler
2-Virüsten, ölümden çok korkanlar

Konu sahibi Google'a yazsa hemen bulurdu. Bayağı üşengeç. Yamaları kaynağından indirmediğin sürece pisliğin ter türlüsüne hazırlıklı ol. Cevap veren de 72 yıllık araştırma ile bulmuş, kamile bak :D Geçen sene çıkan yamanın neyini araştırıyorsun? Sağlam kaynakları biliyorsan takır takır bulursun.

Konu sahibi Google'a yazsa hemen bulurdu. Bayağı üşengeç. Yamaları kaynağından indirmediğin sürece pisliğin ter türlüsüne hazırlıklı ol. Cevap veren de 72 yıllık araştırma ile bulmuş, kamile bak :D Geçen sene çıkan yamanın neyini araştırıyorsun? Sağlam kaynakları biliyorsan takır takır bulursun.
Çıkışmaya gerek yok. Konu sahibi güvenilir kaynakları bilmediği ve Google çeviriden çevrilmemiş bir yama aradığı için açmış konuyu. Bir kaynak biliyorsanız bulun yazın konuya.

İnternette yama yapan sağlam kaynakların bazılarını biliyorum, yapmadıkları için bu yamayı bulabildim ancak.
Yardım etmeye çalıştım, beğenmediyse silsin kendi bulsun.
Ayrıca yamayı deneyip koydum oraya, diyalogları beyini olan biri rahatlıkla anlayabilir yama ile birlikte.

İnternette yama yapan sağlam kaynakların bazılarını biliyorum, yapmadıkları için bu yamayı bulabildim ancak.
Yardım etmeye çalıştım, beğenmediyse silsin kendi bulsun.
Ayrıca yamayı deneyip koydum oraya, diyalogları beyini olan biri rahatlıkla anlayabilir yama ile birlikte.

Dostum teşekkürler yama bayağı sağlam, biraz önce bitirdim oyunu. Sayende hikayeyi kavrayabildim, sağ olasın.

Steam versiyonu için yanlış hatırlamıyorsam vardı. Ama crack ya da gogdan indirdiysen yok.

@Nemai Sen yazdığımı okumamışsın boş boş muhalif oluyorsun. Çeviriyi yapmışım daha altın tepsiyle önüne mi koyacağım? Adres belli. Bu forumda bu yama hakkında en az 10-15 konu açıldı. Hiç değilse onlara da baksa yine yamaya erişirdi. Konu sahibi üşengeç, sen de boş muhalifsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı