Katar Pro 154 TL!

İşte ben çantaya atıyorum hocam. Elimde bir tane Microsoft faresi var. Kaç kere kablosu koptu ben geri lehimledim. Kulaklığı hallettim. Şimdi sıra farede. Sonra da nasipse klavye alacağım.
Sizin için küçük bir test yapayım isterseniz :). Kablosu ve özellikle USB girişi çok kaliteli bu arada. Üstünde zıplamayacaksanız çok da korkmanıza gerek yok :).

Alacaklara hayırlı olsun o zaman hocam. :) Ben örgü kablo olmadığı için pek sıcak bakmıyorum Katar Pro'ya. Çünkü örgü olmayan kablolar ile sıkıntı yaşıyorum hep.
G102'nin sıcaktan kablosu eriyince ben de bunu anladım.
Örgülü olsun 3 kuruş fazla olsun mouse'lar.

2. fare olarak Harpoon kullanıyorum. Örgülü değil ancak kablosu sağlam, 3 senedir en ufak bir sıkıntı yaşatmadı. Örgüsüz kablo kötüdür çıkarımını doğru bulmuyorum. Örgü kablonun da kıvrılma gibi bir başka dezavantajı var.

G102'nin sıcaktan kablosu eriyince ben de bunu anladım.
Örgülü olsun 3 kuruş fazla olsun mouse'lar.
Hocam bu yüzden H2002D aldım mesela kulaklık olarak. Çünkü kablosu örgü. Hatta içerisinden çıkan dönüştürücü de örgü kablo. Uzun yıllar sıkıntısız çalışıyor bu örgü kablolar. Benim İPhone şarj kablolarım yırtılıp duruyordu. Gittim paraya kıyıp örgü kablo aldım. 3 sene oldu halen mis gibi çalışıyor. Bir tane bile yırtık yok kabloda. Örgü kablo benim için çok önemli bir kriter oldu o yüzden.

2. fare olarak Harpoon kullanıyorum. Örgülü değil ancak kablosu sağlam, 3 senedir en ufak bir sıkıntı yaşatmadı. Örgüsüz kablo kötüdür çıkarımını doğru bulmuyorum. Örgü kablonun da kıvrılma gibi bir başka dezavantajı var.
Normal kabloda dolanıyor hocam. :D Dolanması daha kötü bence. Açana kadar işin bitiyor.

Şu an Katar Pro XT ile Harpoon RGB Pro arasında kaldım. Hangisini alsam bilemiyorum. Bir de İtopya'ya pek güvendiğim söylenemez. Başka bir siteden daha ucuza bulmam lazım. Şimdi alsam kesin UPS 1 ay getirmeyecek kargoyu.

İşte ben çantaya atıyorum hocam. Elimde bir tane Microsoft faresi var. Kaç kere kablosu koptu ben geri lehimledim. Kulaklığı hallettim. Şimdi sıra farede. Sonra da nasipse klavye alacağım.
Hocam siz bayağı yardırıyorsunuz :D.

PossibleTurco: Go brrrrrrr. :D (!)

Geri
Yukarı