Katar Pro nasıldır?

Bütçe
200
Ben kullanıyorum memnunum bence bu bütçelerdeki en iyi mouse tamamen F/P
Kötü yanları biraz terleme yapıyor ve elin büyükse senin için sorun olabilir.

:)
Alternatif olarak Aorus M2 alınabilir.

Corsair Katar Pro wirelees modelini kullanıyorum 3aydır.

-Click'ler çok güzel, yumuşak ama diğer kalitesiz fareler gibi, yumuşak Click basınca sanki mouse clickine sert basıyormuş ya da bir yaylanma hissi vermiyor, sert Click gibi gayet tok ve tutarlı ama yumuşak. Bundan önce Logitech G102 Lightsync kullandım, ondan bir tık daha yumuşak ve iyi geldi.

-Mouse malzemesi bana bayağı kaliteli ve uygun geldi, çünkü bundan önce G102 kullandığımda parmak uçlarımda nemlenmeyi vs. hissediyordum ve dümdüz plastik gibi olup bir tık kötü idi.
Corsair Katar Pro, sana plastik hissiyatını vermiyor ve sanki plastik değilmiş gibi yapısı, üsttü bir şey ile kaplı galiba. Beni bayağı rahat ettirdi o yönden.

-Mouse profili olarak Logitech G102'den kısa, hafif. Ve küçük bir mouse olduğu için eğer el tutuş şekliniz pençe ise rahat bir şekilde pençe şekli ile kullanabiliyorsunuz, eğer benim gibi düz oynuyor iseniz, parmak uçlarınız sona kadar geliyor. Bence tek eksik yönü bu.
Corsair, katar modeli için kısa(şu an olduğu model)-orta-uzun(Logitech gibi) profillerde mouse türü sunmalı.
Ama onun dışında gerçekten iyi mouse.

Bu bütçede en uygun seçenek Katar Pro ancak İtopya üzerindeki indirimleri takip edersen Viper Mini sürekli indirime giriyor. Viper Mini daha iyi bir seçenek olur.

Bu bütçede en uygun seçenek Katar Pro ancak İtopya üzerindeki indirimleri takip edersen Viper Mini sürekli indirime giriyor. Viper Mini daha iyi bir seçenek olur.

Viper Mini elim büyük olduğundan dolayı oturmayacağını düşünüyorum yine de teşekkürler.

Selamlar, Katar Pro alacaktım fakat Teknosa'da G305 350 liraya düşmüş. Teknosa güvenilir midir iade konusunda sorun çıkarır mı?

Geri
Yukarı