Katar Pro vs. MSI GM08

Bütçe
max 150

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Merhaba herkese. Direkt konuya gireceğim. Mouse konusundan bu iki mouse arasında kaldım.

Sensörler farklı. Sizce hangi sensör daha iyidir? Çok fark var mı?

Benim için genellikle boyut önemli.

Katar Pro: 11.58 cm, Ultra hafif olarak geçiyor 69gr.

GM08: 12.8 cm, 92g (Ağırlıklar ve Kablo hariç)

Şu an kullandığım mouse daha da küçük (9.4 cm, 81gr)

DPI benim için 800 gerekli.

İkisi de 1000Hz

2 farede de 2 makro var. Gayet yeterli benim için.

Boyut da MSI önde. Sizce değer mi 1,2 cm için? Bu bilgilere bakılırsa hangisini önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Normalde G102 bakacaktım ama G102 ve G203 Lightsync modellerde mercury sensör kullanılmıyor
Kimse yazmadı :(

Elinizin boyu ve tutuş şekliniz nedir? İki fareyi özellik olarak karşılaştırırsak Katar Pro çok daha iyi. GM08 genelde 100 TL civarına düşüyor, düştüğü zaman alınabilir. Yani ikisi arasından kesinlikle Katar Pro ama elinize uymayabilir.

Elinizin boyu ve tutuş şekliniz nedir? İki fareyi özellik olarak karşılaştırırsak Katar Pro çok daha iyi. GM08 genelde 100 TL civarına düşüyor, düştüğü zaman alınabilir. Yani ikisi arasından kesinlikle Katar Pro ama elinize uymayabilir.
Palm şeklinde. Bütün parmağımı yatırırım. Ama bu yorumlardan sonra gm08 den soğudum :D Katar pro daha iyise onu alıp geçerim. Hepinize teşekkürler.
Merhaba herkese. Direkt konuya gireceğim. Mouse konusundan bu iki mouse arasında kaldım.

Daha dün 140Tl idi 170 olmuş... Bu da şansım işte.

Edit: Akakçe de 148Tl olarak gözüküyor. Tıklıyorum 167TL. İlginç. 1 2 Gün daha beklerim belki düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı