Katılımsız program yapmak

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar nasılsınız benim anlamadığım yer var yardımcı olur musunuz okudum anlayamadım ben.
GPU sürücü paketi standart ınstallshield anahtarlarını kullanır, sessiz kurulum gerçekleştirmek için aşağıdakileri yapın:

-www.NVIDIA.com adresinden indirilen sürücüyü çalıştırın.

-Sürücü içeriğini açmak için bir konum seçin.

-Seçilen konuma gidin, örneğin: C:\NVIDIA\DisplayDriver\270.61\Vista 64-bit\English.

-Sessiz kurulumu gerçekleştirmek için burada bulunan "Setup.exe"yi kullanın veya aşağıdaki "-s" anahtarıyla bir. ISS dosyası oluşturun.

-Komut istemini açın, "setup.exe"yi komut istemine sürükleyin veya "Setup.exe"nin konumunu sonuna ekleyin, bir boşluk ve "-s" veya "/s" yazarak sessiz/ NVIDIA GPU sürücülerinin katılımsız kurulumu.

Not: Sürücü paketini açmadan önce sessiz yükleme çalıştırabilirsiniz, ancak sessiz yüklemenin devam etmesi için her seferinde bir konum seçmeniz gerekecektir.
Başdan aşağı okudum anlayamadım yol konumu nasıl yapabiliriz not kısmında öyle diyor.

Türkçeye düzgün çevrilmemiş. Diyor ki eğer sürücüyü çıkartmadan katılımsız kurulum yaparsanız size her seferinde dosyaların çıkartılacağı yeri sorar. Eğer dosyaları önce çıkartıp sonra setup.exe ile katılımsız kurulum yaparsanız bir şey sormaz.

Scripti ne ile yazdığınıza bağlı yani örneğin bat dosyasıyla çalıştıracaksanız setup.exe'ye sağ tıklayıp yolu kopyala veya yol olarak kopyala seçeneklerinden birini seçin. Bu dosyanın tam konumunu kopyalar. Sonrasında bunu bat dosyasının içine yapıştırın. Sonuna da -s veya /S yazın.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    515,1 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Geri
Yukarı