Çözüldü Katılımsız Windows nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GTX 970

Decapat
Laptopu bilgisayarcıdan aldığımda bilgisayar açıklamasında Katılımsız Gen TR işletim sistemleri yazıyordu ve Windows 10 Pro'ydu. Bu nedir peki?

Çözüm
Laptopu bilgisayarcıdan aldığımda bilgisayar açıklamasında Katılımsız Gen TR işletim sistemleri yazıyordu ve Windows 10 Pro'ydu. Bu nedir peki?
Katılımsız dediğiniz şey kullanıcının hiçbir işlemi elle yapmadan flaşı takıp formatı atması demektir. Otomatik kurulum diyebiliriz. Genelde crack içeriyorlar. Temiz format atabilirsiniz.
Katılımsız dediğiniz şey kullanıcının hiçbir işlemi elle yapmadan flaşı takıp formatı atması demektir. Otomatik kurulum diyebiliriz. Genelde crack içeriyorlar. Temiz format atabilirsiniz.

Çözüm
Katılımsız demek kurulum esnasında kullanıcı müdahalesi gerektirmeyen demektir. Örneğin sözleşme kabul ekranı, sürücü seçimi, ürün anahtarı, bilgisayar adı vb. bütün bilgiler ei.cfg içine tanımlanırsa Windows kurlumu, kullanıcının katılmasına gerek olmadan gerçekleşebilir.

''Katılımsız Gen TR işletim sistemleri'' kelimesi Google üzerinden aratıldığında korsan içerik içeren saçma sapan internet siteleri ortaya çıkıyor. Klasik bakkallar işte, ne yüklemelerini beklersin ki?

Geri
Yukarı