Katlanabilir PC İnşa Etmek

Ahmet Karaca

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
YouTube'da şu kanalı keşfettim. Mükemmel ötesi özgün içerikleri var. Bu da örnek bir videosu. Sizinde yorumlanızı merak ediyorum. Bu tür pojelerim var ancak gerçekler engel oluyor. Mükemmel iş!

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığını gördüğümde kafamda canlanan çok daha başkaydı zira içine bileşenler konulmuş, katlanabilen bir bilgisayar masasından bahsediyor video. Bu haliyle çok güzel bir fikir olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman bir kalorifer peteği işlevi bile görebilir, çok yönlü bir tasarım olmuş.

Dün akşam gördüm bunu DIY desk pc diye aratırken bu denk geldi ve acayip hoşuma gitti. Daha bir çok modelleri var ve ucu açık, keyfine göre dizayn et, masa şeklinde olanları var. İnan zor bir şey değil güzel bir plan çiz, ölçüleri santimi santimine yaz marangoza kestir. Bağlantı vidalarını temin et 100 150 liraya bile mal edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı