Katlanır Bisikletle İğneada Turum

Çağan Çelik

Technopat Editör
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Editör
Merhaba arkadaşlar,

Carraro Flexi 121 D bisikletimi katlayıp, yolun ameleliğini otobüse yıkıp, İğneada'da doğanın içinde bisiklet sürmenin keyfini yaşadığım bir hafta oldu geçen hafta. Longoz Ormanları Milli Parkı'na girip orman boyunca patika yollardan kamp yaparak ilerledim ve otostopla geri dönerek faaliyeti noktaladım.

Varsa sorularınızı cevaplandırabilirim.

İğneada'nın muhteşem doğasını yansıtan, bol manzaralı bir kısa seyahat filmi çekme imkanı da buldum bu sırada. Bu tür diyalogsuz, rahatlatıcı seyahat filmleri üretmeye devam edeceğim. İyi seyirler....

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En kısa zamanda katlanır bir bisiklet alacağım. Bu modeli önerir misiniz yoksa genel olarak her marka aynı kaliteyi verir mi ?

Ek: Emeğine sağlık çok güzel olmuş video.

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş. Özellikle de siz bisiklet sürerken ikincil şahıs çekim ve dronla çektiğiniz görüntüler. Onun dışında sormak istediğim bir soru var. Çekimleriniz 4k 60hz mi? 1080p 120hz çekim yapmayı düşündünüz mü?

En kısa zamanda katlanır bir bisiklet alacağım. Bu modeli önerir misiniz yoksa genel olarak her marka aynı kaliteyi verir mi ?

Ek: Emeğine sağlık çok güzel olmuş video.

Carraro Flexi 121'i öneririm kesinlikle. Daha pahalı markalar var Dahon ve Tern gibi ama onlar 6-7 vitesli ve yokuş çıkma performansı çok kötü. Carraro 21 vitesli ve çok daha iyi.

Eğer biraz daha para ayırabilecekseniz 121 D modelini alın derim. Disk frenli olan.
Çok güzel olmuş. Özellikle de siz bisiklet sürerken ikincil şahıs çekim ve dronla çektiğiniz görüntüler. Onun dışında sormak istediğim bir soru var. Çekimleriniz 4k 60hz mi? 1080p 120hz çekim yapmayı düşündünüz mü?

Çekimler 4K 24p. Sinematik etki için 24 kare saniyede çekim yapıyorum. Hem kamerada hem drone'da. Benim için gereksiz yüksek kare saniye.

Carraro Flexi 121'i öneririm kesinlikle. Daha pahalı markalar var Dahon ve Tern gibi ama onlar 6-7 vitesli ve yokuş çıkma performansı çok kötü. Carraro 21 vitesli ve çok daha iyi.

Eğer biraz daha para ayırabilecekseniz 121 D modelini alın derim. Disk frenli olan.

Çekimler 4K 24p. Sinematik etki için 24 kare saniyede çekim yapıyorum. Hem kamerada hem drone'da. Benim için gereksiz yüksek kare saniye.
Anladım çok teşekkür ederim bilgi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı