Kavga önlemek için polis arabası çağırmak suç mu?

Tamerks34

Hectopat
Lisedeyim ve bir grup liseli bana bulaştı, 5 6 kişi beni çıkışa çağıracaklar ve kimsem yok. Kavgayı önlemek için polis arabası çağırsam bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen, gelen polis arabası seni alıp götürür. Sakın arama(!) :D

Allah aşkına polisin amacı ne biliyor musun? Ayrıca sen bu kafayla adamların karşısına çıksan zaten seni dövmez, acıyıp bırakırlar.

(Yine troll konulardan birisi, günlük dozumuzu alalım.)

Ben bir saçmalık göremiyorum konuda, en doğrusunu yapıyor bence, ne yapsın kendisi de adam toplayıp kavga mı etsin? Ben yerinizde olsam çağırırdım.
Bunun suç olup olmadığını sorması kadar saçma bir şey var mı? Polisin amacını daha bilmiyor. :D (Büyük ihtimal troll konu zaten, alıştık artık.)

Aynen, gelen polis arabası seni alıp götürür. Sakın arama(!) :D

Allah aşkına polisin amacı ne biliyor musun? Ayrıca sen bu kafayla adamların karşısına çıksan zaten seni dövmez, acıyıp bırakırlar.

(yine troll konulardan birisi, günlük dozumuzu alalım.)

Troll olduğunu nereden çıkardınız?

Bunun suç olup olmadığını sorması kadar saçma bir şey var mı? Polisin amacını daha bilmiyor. :D (büyük ihtimal troll konu zaten, alıştık artık.)

Neden ön yargı ile yaklaşıyorsun, günlük doz falan havalı mısın sen?

Ciddi bir kavganın içindeyim ve eğer kavga olmazsa polis ceza verir mi diye soruyorum gülünecek bir şey yok.

Troll olduğunu nereden çıkardınız?
Okula giden birisi polisin amacını ve görevini bilmiyorsa; iki ihtimal var. Birincisi: zekası daha tam gelişememiş. İkincisi: troll yapıyor, aklınca eğleniyor. İki seçenekten birisini seçmek lazım, ben ikincisi diyorum. İstersen birincisi de diyebilirsin.
Ciddi bir kavganın içindeyim ve eğer kavga olmazsa polis ceza verir mi diye soruyorum gülünecek bir şey yok.
Polis, toplumda oluşacak huzursuzlukları önlemek için var. Kavga ihtimalinin olduğunu söylersen gelirler zaten. Kavga olmadı diye de seni alıp götürmezler. Bunu düşünmek bu kadar zor olmasa gerek.

Trol gibi geldi ama hadi hayırlısı.
Eğer ciddiysen şunu söyleyeyim bu kavga dediğin bi kaç tekme değil de ağır bir kavga olacaksa çağırman en doğrusu. Ama işte bi' kaç tekme atarlar bırakırlar diyorsan böyle bir şey için polisleri aramana gerek yok. Ağır derken bıçak olur sopa falan olur.

Geri
Yukarı