Kavga sonrası yaşanan olay

Arkadaşlar sonuçları öğrendim ama tavsiye verirmisiniz benim için, evet suçluyum ama orada dövenler kadar olduğumu düşünmüyorum açıkçası

Müdürün tam tepkisini bilemeyiz fakat bu kadar taraflı olduğuna göre çocuğu siz bayağı ciddi ciddi dövmüşsünüz.
Arkadaşlaırmı neden ayırmadığımı yazdım.

Ortaokulda mısın lisede misin?
Ortaokul. Daha önce böyle bir olay oldu okula hastane geldi ama müdürün tepkisini bilmiyorum. Ama okuldan atılan olmadı. (Nasıl bir kafayla yazmışım bunu okula hastane geldi ne ambulans geldi)

Yasal haklarını tam olarak öğren ve hayatın boyunca kavgadan uzakdur.
Saolun.

Yasal haklarını tam olarak öğren ve hayatın boyunca kavgadan uzakdur.
Birde bir şey daha soracağım, savcıyım demiştiniz. Böyle bir zaman nasıl kendini savunabilirsin, mesela bizim yaptığımız savunma saylır mı yoksa saldırıya mı girer.

Arkadaşlaırmı neden ayırmadığımı yazdım.

Ortaokul. Daha önce böyle bir olay oldu okula hastane geldi ama müdürün tepkisini bilmiyorum. Ama okuldan atılan olmadı. (nasıl bir kafayla yazmışım bunu okula hastane geldi ne ambulans geldi)

Kanka öğretmenler sizin tayfayı genel olarak seviyorsa korkmana gerek yok ya tutanak imzalatırlar ikinci kez olursa affetmeyiz derler ya da dilekçe yazarlar bir daha disiplinlik bir şey olursa iki kat ceza yersiniz derler. Müdürünüz disiplinli değilse ya da öğretmenlerle aranız iyi değilse kınama ya da düşük bir ihtimal uzaklaştırma yersiniz sene sonunda silinir oda sorun olmaz.

savcıyım demiştiniz
Böyle bir şey demedim.Kavga edip bize dilekçe yazar gibi kavgayı yazdığın için dedim.
savunma saylır mı yoksa saldırıya mı girer.
Karşı taraf varsayalım ki zorbalık yaptı şahitlerinde var diyelim sen de ona yapmışsın o nun da hakkı gasp edilmiş ben olsam ikinizi de şutlardım.Dua et kararı ben vermiyorum..Hatta bu konuyu açmanıza bile izin vermezim Sosyalde çünkü kötü örnek.

Geri
Yukarı