Kavisli Monitöre Alışabilir Miyim?

Xeaph

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 8 yılı aşkın süredir gözlük kullanan, astigmat, miyop bir insanım. Bundan 3-4 yıl önce Curved bir monitörle oyun oynamıştım arkadaşımda. Gözüm kör olmuştu resmen. Bende odaklanma sorunu da var aynı zamanda. Ama bir yandan Curved monitör almak istiyorum. Sizce zamanla gözüm alışır mı? Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Ben gözlüklü değilim, alışınca çok güzel gelmişti curved monitör bana. Sizin gözlük durumunuzdan dolayı ters tepebilirim ama sonuç olarak 2 3 gün yoğun kullanarak deneyimleyebilirsiniz.

Arkadaşlar ben 8 yılı aşkın süredir gözlük kullanan, astigmat, miyop bir insanım. Bundan 3-4 yıl önce Curved bir monitörle oyun oynamıştım arkadaşımda. Gözüm kör olmuştu resmen. Bende odaklanma sorunu da var aynı zamanda. Ama bir yandan Curved monitör almak istiyorum. Sizce zamanla gözüm alışır mı? Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Onsuzluğa alıştığım bu hayatta kavisli monitör de neyin nesi. :( :D
Evet alışırsın.

Ben gözlüklü değilim, alışınca çok güzel gelmişti curved monitör bana. Sizin gözlük durumunuzdan dolayı ters tepebilirim ama sonuç olarak 2 3 gün yoğun kullanarak deneyimleyebilirsiniz.
Deneyimleyeceğim bir yer yok maalesef.
Onsuzluğa alıştığım bu hayatta kavisli monitör de neyin nesi. :( :D
Evet alışırsın.
Sağlık bu kral, ruhsal durumlar gibi alışılacak bir şey değil :D

2008 yılından beri kare düz monitör kullandım ben 2019 yılına kadar Curved'e geçtikten sonra ne kadar zevk adlığımı anlatamam geçmeni öneririm bana göre düz monitörden kat kat daha iyi. Ve benim monitör 1800 derece kavisli çoğu monitör 1500 derecede oluyor çok keyifli.

Curved çok daha eğlencelidir eminim ama korkum göz problemim. İnşallah alışabilirim ya

Yeni konular

Geri
Yukarı