Kavisli ve VA monitör alınır mı?

Triarius

Centipat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar selamlar, dün bu monitörü sipariş verdim, internet kafelerde ayda yılda bir oynadığım zamanları saymazsak genelde 7 yıldır hep 15,6 inç muhtemel TN panel laptopumun monitörüne baktım. Şimdi bu kavisli ve VA panel, sizce buna alışabilir miyim? Oynadığım oyunlardan bahsedecek olursam, geçmişte çok fazla rekabetçi oyun oynadım CS:GO gibi, şimdi de CS:GO ve PUBG tarzı oyunlar oynayacağım fakat eskisi kadar fazla değil. Artık M&B Bannerlord, Witcher 3, Total war gibi daha fazla hikaye ve Single Player odaklı oyunlara ağırlık vermek istiyorum. Sizce memnun kalır mıyım, değiştirmeli miyim? Tahmini kargoya verilme zamanı 11 Mayıs, bu yüzden hala iptal etme şansım var. Ayrıca VA panel ve IPS panel arasında hangisinin tercih edilmesi gerektiği konusunda yardımcı olursanız minnettar olurum, IPS'in renkleri ve görüntüyü daha iyi verdiğini biliyorum fakat VA performans konusunda daha üstün olabilir mi?

Son düzenleme:
VA panel monitörler gayet güzel. Ben de TN'den VA panele geçmiştim, o değişimi unutamıyorum. Harikaydı. Almak istediğiniz monitör nedir?

Bunu dün satınaldım, tahminen 11 Mayıs'ta kargodaymış. Yorumunuz için teşekkürler, umarım memnun kalırım :)

Alışmanız fazla sürmez merak etmeyin. Alınır mı? Tabii ki de alınır. Ben de 24" monitöre sahip idim. Kafede 27" curved deneyimledim ve hasta oldum. Şu anda kavisli 27" VA monitör kullanıyorum. Çok da memnunum.

Bunu dün satın aldım, tahminen 11 Mayıs'ta kargodaymış. Yorumunuz için teşekkürler, umarım memnun kalırım. :)
Alışmanız fazla sürmez merak etmeyin. Alınır mı? Tabii ki de alınır. Ben de 24" monitöre sahip idim. Kafede 27" curved deneyimledim ve hasta oldum. Şu anda kavisli 27" VA monitör kullanıyorum. Çok da memnunum.
Ben de şu an 27" Curved kullanıyorum. Bundan önceki monitörüm 24"'ti. Güle güle kullanın.

Son düzenleme:

Bunu dün satınaldım, tahminen 11 Mayıs'ta kargodaymış. Yorumunuz için teşekkürler, umarım memnun kalırım :)

Bende BenQ XL2411P satın aldım dün. 13 Mayıs'ta diyor umarım erken gelir.Hayırlı olsun şimdiden.
Sync özelligi olmaması gözümü korkuttu açıkcası bir problem olur mu? CS:GO ve Battlefield 3-4 için alıyorum oyunlarda 200 FPS üstü alıyorum sistemim şu;
Ekran kartı GTX 650 Ti Boost.
İşlemci i54670.
Anakart Z97.
8 GB RAM.

Son düzenleme:
Bende BenQ XL2411P satın aldım dün. 13 Mayıs'ta diyor umarım erken gelir.Hayırlı olsun şimdiden.
Sync özelligi olmaması gözümü korkuttu açıkcası bir problem olur mu? CS:GO ve Battlefield 3-4 için alıyorum oyunlarda 200 FPS üstü alıyorum sistemim şu;
Ekran kartı GTX 650 Ti Boost.
İşlemci i54670.
Anakart Z97.
8 GB RAM.
Sync Teknolojisi tabii ki bir artı fakat büyük bir sorun olmaz bence

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı