Kaybetmedik

Arkadaşlar aklıma bir şey takıldı saatlerdir çözemiyorum, şimdi ak parti önde ya, sandıkların hepsi açıldığında YSK olumlu bir açıklama yapıp CHP'nin ilk turda kazanma ihtimali var mı?

Uzun saatlerdir düzgün bir veri girişi olmadı çünkü itiraz edilen oylar grafiğe yansımıyor.
Yani ilk turda kazanma ihtimali yok ama önde bitirme ihtimali var.

Uzun saatlerdir düzgün bir veri girişi olmadı çünkü itiraz edilen oylar grafiğe yansımıyor.
Yani ilk turda kazanma ihtimali yok ama önde bitirme ihtimali var.

Bu itirazlar nereye kadar sürecek peki hocam? Son itirazlar 17 Mayıs'a kadar diye okumuştum bir yerde. Yani 17 Mayıs'tan sonra itiraz edemeyecekler ve ak kara ortaya çıkacak herhalde değil mi? Eğer öyleyse 18 Mayıs'ta bile bitebilir yani ikinci tura gitmeden değil mi?

Bu itirazlar nereye kadar sürecek peki hocam? Son itirazlar 17 Mayıs'a kadar diye okumuştum bir yerde. Yani 17 Mayıs'tan sonra itiraz edemeyecekler ve ak kara ortaya çıkacak herhalde değil mi? Eğer öyleyse 18 Mayıs'ta bile bitebilir yani ikinci tura gitmeden değil mi?

Yarın saat 2-3 gibi itiraz süresi dolacak ve daha itiraz edemeyecekler. Muhtemelen süre dolduktan birkaç saat sonra YSK asıl sonuçları paylaşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı