Kaybetmeyi bilmenin faydalari

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir insan bu kadar ben olur ya da ben bu kadar Cüneyt olurum. Kaybedenler kulübüne hosgeldiniz :)
Konu siyasete dönmesin n'olur, adam bile örnek vermis yani :)

Sevgiler :)

Her şeyde bir hayır var cümlesini kullanabilmek ve bunun anlamını kavrayabilmek çok güzel bir şey.

Bir arkadaşım askeri sınavlara girdi. Didindi, çabaladı sonuna kadar geldi. Çocuk temiz olmasına rağmen amcasının bilmem ne akrabasının pis işlere bulaşması yüzünden maalesef geçemedi. Sonuna kadar hak etmişti ama hayatında yüzünü bile görmediği biri yüzünden askeri hayatı ve umutları başlamadan son buldu. Onunla aynı dönemde girenler ise şu an hala FETÖ'den yargılanıyor. Yani her şerde bir hayır oluyor. Şimdi başka alanlara yöneldi ve iyi ki olmamış cümlesini kurabiliyor.

Videoyu beğendim, adamı da sempatik buldum. Takip edeyim.

Her şeyde bir hayır var cümlesini kullanabilmek ve bunun anlamını kavrayabilmek çok güzel bir şey.

Bir arkadaşım askeri sınavlara girdi. Didindi, çabaladı sonuna kadar geldi. Çocuk temiz olmasına rağmen amcasının bilmem ne akrabasının pis işlere bulaşması yüzünden maalesef geçemedi. Sonuna kadar hak etmişti ama hayatında yüzünü bile görmediği biri yüzünden askeri hayatı ve umutları başlamadan son buldu. Onunla aynı dönemde girenler ise şu an hala FETÖ'den yargılanıyor. Yani her şerde bir hayır oluyor. Şimdi başka alanlara yöneldi ve iyi ki olmamış cümlesini kurabiliyor.

Videoyu beğendim, adamı da sempatik buldum. Takip edeyim.

Kedi güzelmiş 🤠

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı