Çözüldü Kayıp CD ürün anahtarı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Jeh0Ke

Decapat
Makaleler
1
Yer
Heryer
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 8100 3,6gh
AMD HD7770 2gb VRAM
8gb 2200mhz RAM
Merhabalar,
İlk çıktığı zamanlarda alınmış "Revenge of the Titan" adlı oyununun CD olarak orijinal bir kopyası var elimde. Oyunun kutusu atılmış galiba. Yani elimde bulunmuyor. Oyunu Steam üzerinden etkinleştirmek istiyorum ama ürün anahtarı lazım. Bir şekilde bu anahtarı bulabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CD girişi yoksa yapamazsınız.

Şu anda bir bilsiayarımda yüklü. Onun üzerinden bulmaya çalışıyorum.
Aklıma bir şey geliyor aslında.
Fazla dikkate alırlar mı emin değilim ama oyunun yapımcısı olan Puppygames'e bir e-posta attıp, CD'nin gerçek olduğunu doğrulamam karşılığında Steam key isteyebilirim.
Fazla dikkate alırlar mı emin değilim ama oyunun yapımcısı olan Puppygames'e bir e-posta attıp, CD'nin gerçek olduğunu doğrulamam karşılığında Steam key isteyebilirim.

İşe yaradı. İletişime geçtim ve herhangi bir doğrulama dahi istemeden Steam anahtarını verdiler.
Ürün Anahtarı yoksa maalesef bulamazsın.
Merhabalar,
İlk çıktığı zamanlarda alınmış "Revenge of the Titan" adlı oyununun CD olarak orijinal bir kopyası var elimde. Oyunun kutusu atılmış galiba. Yani elimde bulunmuyor. Oyunu Steam üzerinden etkinleştirmek istiyorum ama ürün anahtarı lazım. Bir şekilde bu anahtarı bulabilir miyim? Teşekkürler.

Merhabalar,
CD'nin kutusu mu yok kendisi mi?

Ürün anahtarı yoksa maalesef bulamazsın.

Bildiğim üzere ürün anahtarı oyunun içine gömülü çünkü oyun açılışta benden anahtar istemiyor. Ben bu gömülü anahtarı bulabilir miyim?
CD'nin kutusu mu yok kendisi mi?

CD var sadece kutu kayıp. Yeni bilgisayarımda CD girişi yok. Bu yüzden CD'yi Steam'e tanıtmak istiyorum.

Bildiğim üzere ürün anahtarı oyunun içine gömülü çünkü oyun açılışta benden anahtar istemiyor. Ben bu gömülü anahtarı bulabilir miyim?

CD var sadece kutu kayıp. Yeni bilgisayarımda CD girişi yok. Bu yüzden CD'yi Steam'e tanıtmak istiyorum.
Hayır maalesef yapamazsınız diye biliyorum. Bildiğim kadarıyla o CD'yi takabilseniz bile sizden ürün anahtarı isteyecek. Bende de Gta V'in orjinal CD'si vardı ama kutuyu kaybedince aktaramamıştım.

Hayır maalesef yapamazsınız diye biliyorum. Bildiğim kadarıyla o CD'yi takabilseniz bile sizden ürün anahtarı isteyecek. Bende de GTA V'in orijinal CD'si vardı ama kutuyu kaybedince aktaramamıştım.

Bende bunu söylüyorum. CD'yi taktığımda veya indirdiğimde veyahut oynarken benden serial key istemiyor. Yani key içine gömülü.

CD girişi yoksa yapamazsınız.

İşe yaradı. İletişime geçtim ve herhangi bir doğrulama dahi istemeden Steam anahtarını verdiler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı