Kayıp SIM kartı yerine yenisi nasıl alınır?

jedinak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar, telefonum kırılması nedeniyle SIM kartımı ev içerisinde kaybettim ve bulamıyorum. Eski numaraya ihtiyacım var ve anladığım kadarı ile eski numara üzerine yeni hat çıkartabiliyoruz. Türk Telekom kullanıcısıyım eski numaramın üzerine yeni hattı nasıl ve ne kadara çıkartabilirim?

Arkadaşlar iyi akşamlar, telefonum kırılması nedeniyle SIM kartımı ev içerisinde kaybettim ve bulamıyorum. Eski numaraya ihtiyacım var ve anladığım kadarı ile eski numara üzerine yeni hat çıkartabiliyoruz. Türk Telekom kullanıcısıyım eski numaramın üzerine yeni hattı nasıl ve ne kadara çıkartabilirim?
Bayiye git ve bir kart almıştım bozuk çıktı de. Eğer kartı istemezseler ücretsiz değiştirebilirsin.

Türk Telekom'dan çıkarırsın Maksimun 100.
100 lira beni aşar , aileme söyleyemedim sadece telefon kırıldığını biliyorlar , başka yolu yok mu acaba?
Bayiye git ve bir kart almıştım bozuk çıktı de. Eğer kartı istemezseler ücretsiz değiştirebilirsin.
Kartın ne zaman kullanıma açıldığını , içindeki bakiyeyi göremiyorlar mı? Biraz riskli bir yöntem gibi geldi.

Numaranızı başka bir operatöre taşıyın.
İçindeki bakiye benim için önemli olan kısımlardan biri , başka operatöre taşırsam bakiyem sıfırlanır mı?
Arkadaş maksimum 100 demiş fiyatı gidip sormanız daha iyi olur bence.
Yarın öyle yapmayı düşünüyordum buraya danışıp bilgi alabilirsem yol üstünde alırım diye düşünmüştüm , ama net bilgili biri yok sanırım.

100 lira beni aşar, aileme söyleyemedim sadece telefon kırıldığını biliyorlar, başka yolu yok mu acaba?

Kartın ne zaman kullanıma açıldığını, içindeki bakiyeyi göremiyorlar mı? Biraz riskli bir yöntem gibi gelkartı bul
100 lira beni aşar, aileme söyleyemedim sadece telefon kırıldığını biliyorlar, başka yolu yok mu acaba?

Kartın ne zaman kullanıma açıldığını, içindeki bakiyeyi göremiyorlar mı? Biraz riskli bir yöntem gibi geldi.

İçindeki bakiye benim için önemli olan kısımlardan biri, başka operatöre taşırsam bakiyem sıfırlanır mı?

Yarın öyle yapmayı düşünüyordum buraya danışıp bilgi alabilirsem yol üstünde alırım diye düşünmüştüm, ama net bilgili biri yok sanırım.

Sıfırlanır.
En iyisi bayiye gidip bir sorun.

Geri
Yukarı