Kitap Kayıp Tanrılar Ülkesi 47 TL

Esperoja

Megapat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Amazon.com.tr'den 47,50 TL, Kitapyurdu 47,60 TL'ye alabilirsiniz. Diğer sitelerden 10-15 TL civarı daha ucuz.

Polisiye severim. Siz okuduysanız kitabın konusunu söyleyebilir misiniz?

Hocam bunu burada soracağınıza Google'a sormak daha mantıklı değil mi sence de ya?

Babasız kaldığından beri yaşadıkları yüzünden ölen babasını suçlar ve onunla hesaplaşmak için Tanrıların Evi Olimpos (Olympos) dağına çıkmaya çalışır. Tanrıların kayıp evi/ülkesine gidebilmek için her şeyi yapmaya hazır, geçmiş travmalarından kurtulamamış bir insanın yaşadıklarını anlatır.

Hocam bunu burada soracağınıza Google'a sormak daha mantıklı değil mi sence de ya?

Babasız kaldığından beri yaşadıkları yüzünden ölen babasını suçlar ve onunla hesaplaşmak için Tanrıların Evi Olimpos (Olympos) dağına çıkmaya çalışır. Tanrıların kayıp evi/ülkesine gidebilmek için her şeyi yapmaya hazır, geçmiş travmalarından kurtulamamış bir insanın yaşadıklarını anlatır.
Benim için okuyan birinin anlatması değerli ondan öyle istedim.

Polisiye severim. Siz okuduysanız kitabın konusunu söyleyebilir misiniz?
Şahsen polisiye kitap okumuyorum, beğendiğim bir tür değil. Bu kitabı da okumadım. Ancak Ahmet Ümit'in halihazırda en çok satan kitabı denebilir, polisiye beğeniyorsanız edebi açıdan okunması gereken bir eser olduğunu düşünüyorum. Çıktığı günden itibaren bu kadar gündemde kalıp okunan bir polisiye kitap ben şahsen görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı