Kayıt defterindeki ekstra dosyalar nasıl silinir?

gizli2432123

Attopat
Daha fazla  
Abi benim kayıt defterin de şöyle dosyalar en üstte ve oka tıkladığım da ekstra dosyalar geliyor şunlar:
Hkey_classes_root.
Hkey_current_user.
Hkey_local_machıne.
Hkey_users.
Hkey_current_confıg.
Nasıl sileceğimi bilmiyorum yardım eder misiniz?

Abi benim kayıt defterin de şöyle dosyalar en üstte ve oka tıkladığım da ekstra dosyalar geliyor şunlar:
Hkey_classes_root.
Hkey_current_user.
Hkey_local_machıne.
Hkey_users.
Hkey_current_confıg.
Nasıl sileceğimi bilmiyorum yardım eder misiniz?
Buradaki gereksiz şeyleri silmek istiyorsan öncelikle Ctrl+F ye bas ve oraya önceden indirdiğin uygulamaların adını yaz. Örneğin; Razer Cortex mi indirdin oraya Razer yaz ve oradaki Razer' i sil. ( Bilmediğin şeyleri sakın silme, oradaki dosyalardan önemli olan çok fazla var. )

Buradaki gereksiz şeyleri silmek istiyorsan öncelikle CTRL+F ye bas ve oraya önceden indirdiğin uygulamaların adını yaz. Örneğin; Razer Cortex mi indirdin oraya Razer yaz ve oradaki Razer'i sil. ( Bilmediğin şeyleri sakın silme, oradaki dosyalardan önemli olan çok fazla var. )

Hocam
Benim PC'ye Walliant versions 1.0.0.1 bulaşmıştı bu dediğim dosyalar onun dosyaları mı? Ben bu trojan virüsünü ilk önce Denetim Masası'ndan silmiştim şimdi hiçbir yerde gözükmüyor ama içim de bir şüphe var hala CPU %44 bile kullanıldı normal de bu kadar kullanılmaz

Son düzenleme:
Hocam
Benim PC'ye Walliant versions 1.0.0.1 bulaşmıştı bu dediğim dosyalar onun dosyaları mı? Ben bu trojan virüsünü ilk önce Denetim Masası'ndan silmiştim şimdi hiçbir yerde gözükmüyor ama içim de bir şüphe var hala CPU %44 bile kullanıldı normal de bu kadar kullanılmaz

Geri
Yukarı