Kayıt yaparken görüntü pikselleşiyor

Daha fazla  
Öncelikle konuyu yanlış kategoride açtıysam özür dilerim. Kayıt yaparken 3 farklı program denedim. (OBS, Bandicam, Action) OBS'i kaldırmadı, video çekerken sorun yok. İzlerken deli gibi dondu. Bandicam'de görüntü kalitesi çok düştü. Bir de bazı hatalar verdi. Şimdi Action kurdum, 720P'de kayıt almama rağmen sanki renkler gördüğümden kalitesiz ve 360P. Sorun ne olabilir, nasıl çözülebilir?

Hocam kayıt ayarlarından bitrate artırın. Büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

Olmadı hocam. Sorun donanım kaynaklı olabilir mi? Intel Celeron N3060 Intel HD 4400.
Evet donanım kaynaklı da olabilir maalesef. Çünkü işlemciniz çok fazla yükü kaldıramayacağından dolayı büyük ihtimale piksel olarak kayıt alıyor.

Evet donanım kaynaklı da olabilir maalesef. Çünkü işlemciniz çok fazla yükü kaldıramayacağından dolayı büyük ihtimale piksel olarak kayıt alıyor.

İşlemcimin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.(!) CS:GO'da 15 FPS alan bir kişi olarak. Yani kısaca bir bilgisayara en az 4-5 bin lira dökmen gerekiyor.

İşlemcimin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.(!) CS:GO'da 15 FPS alan bir kişi olarak. Yani kısaca bir bilgisayara en az 4-5 bin lira dökmen gerekiyor.
Maalesef hocam her şey çok pahalılaştı. Adamlar 800 Dolar'a burdaki 7000 TL'lik PC'yi topluyor. Durumumuz acınası halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı