Kayıtlı kredi/banka kartı bilgileri geçersiz E-8200012C hatası

Scripties

Hectopat
Ben PS4 store üzerinden (eski) ininal kartı ile 84 TL değerinde alışveriş yapacaktım fakat kartın her şeyi doğru olmasına rağmen kayıtlı kredi/banka kartı bilgileri geçersiz (E-8200012C) hatasını veriyor. İninal müşteri hizmetleri PS4 destek ile konuşmamı istedi. Ama PS4 destek kapalı yapmanın başka yolu var mı? Yoksa para gitti mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon uygulamasından almayı deneyin. Akbank kullanıyorum ama PS4'ten alamaya çalıştığımda aynı hatayı veriyor. Telefondan alınca sorun çıkmıyor hiç.

Siparişinizi işlerken bir hata ile karşılaştı diyor. Başka bir önerin var mı ?
Hatadan sonra bir iki kere daha denediniz mi? Eğer ben de bir sorun çıkarsa 2. veya 3. denemede başarılı oluyor. Yine olmazsa başka bir tür karttan 1-2 liralık bir şey almaya çalışın. Bakalım yine hata verecek mi.

Hatadan sonra bir iki kere daha denediniz mi? Eğer ben de bir sorun çıkarsa 2. veya 3. denemede başarılı oluyor. Yine olmazsa başka bir tür karttan 1-2 liralık bir şey almaya çalışın. Bakalım yine hata verecek mi.
Aklıma gelen herşeyi denedim.Pazartesi ps4 desteği arayıp söyleyeceğim eğer öylede olmazsa yapıcak hiçbirşey aklıma gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı