Kayıtlı Olmadığım Sitelerden Mail Geliyor

drksl

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta olduğu gibi ne yapabilirim? Hiç görmediğim yerlerden girmediğim yerlerden geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da İngiltere kraliçesinin Afrikadaki yardımcısından geliyor sürekli. Umarım çözüm buluruz da yurtdışına gitmeme gerek kalmaz.

Bana jamaykan jamay gibi saçma birinden davet şimdide tövbe tövbe erkek şey sitelerinden geliyor ne oluyor anlamadım ki umarım yanlışlıkla atılmıştır

Mail adresleri ve telefon numaraları 2. kat denilen bir depolama sisteminde kaçak yollar ile depolanır. Biz buna halk arasında havuz deriz. Bu numaralar ve e mail adreslerinin binlerce hatta yüz binlercesi paketler halinde illegal şeklinde firmalara satılır. Firmalar da bu adres ve numaralar ile sizlere toplu reklam yollarlar. Spam olarak işaretlemeniz size bir nebze olsun yardımcı olacaktır.

Bana da İngiltere kraliçesinin Afrikadaki yardımcısından geliyor sürekli. Umarım çözüm buluruz da yurtdışına gitmeme gerek kalmaz.
Dilerseniz size eşlik edebilirim, hep İngiliz Kraliçesinin Afrika da ki yardımcısı ile tanışmak istemişimdir :)

Mail adresleri ve telefon numaraları 2. kat denilen bir depolama sisteminde kaçak yollar ile depolanır. Biz buna halk arasında havuz deriz. Bu numaralar ve e mail adreslerinin binlerce hatta yüz binlercesi paketler halinde illegal şeklinde firmalara satılır. Firmalar da bu adres ve numaralar ile sizlere toplu reklam yollarlar. Spam olarak işaretlemeniz size bir nebze olsun yardımcı olacaktır.

Ancak bana şu şekilde geldi gizlilik politikasını güncellemişler bana neden gelsin ki diye düşünüyorum

Ancak bana şu şekilde geldi gizlilik politikasını güncellemişler bana neden gelsin ki diye düşünüyorum
Mutlaka mail adresinizi farkında olmadan güvenli olmayan bir siyede paylaşmışsınızdır. Örneğin üyelik gerektiren illegal siteler.

Mutlaka mail adresinizi farkında olmadan güvenli olmayan bir siyede paylaşmışsınızdır. Örneğin üyelik gerektiren illegal siteler.

Hayır ama eminim öyle sitelere girmem öncedende benimle aynı isme sahip olan biri İnstagram hesabı açmıştı ve gerçek hesaptı hesapla girebiliyordum ama genelde bişey yapmamıştım sadece e maili kaldırmıştım

Hocam, şu yolları bir dener misiniz ?
Screenshot_20180525-215302.png
Screenshot_20180525-215254.png
Screenshot_20180525-215302.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı