Kaykay önerisi

Bir de cevabını çok merak ettiğim bir soru soracağım, taş yollar gibi engebeli yollarda da sürülebiliyor mu? Eğer sürülebiliyorsa kaykaya zarar veriyor mu?
Titreye titreye gittiğiniz için pek rahat olmuyor. Ayrıca engebelerin kaykay tekerinden daha uzun olmamalı, yoksa sağlam bir şekilde yere düşersiniz.

Kaykaya kolay kolay zarar vermez bu yollar.

Titreye titreye gittiğiniz için pek rahat olmuyor. Ayrıca engebelerin kaykay tekerinden daha uzun olmamalı, yoksa sağlam bir şekilde yere düşersiniz.

Kaykaya kolay kolay zarar vermez bu yollar.
Hocam asfalt yolda süreceğim, günlük en fazla 10 kilometre giderim. Attığınız kaykay buna uygun mudur?
Bütçe nedir?

Tasarımı hoşunuza gitmediyse aynı markanın aynı fiyatta farklı desenli kaykayları var.
Bütçemi yazmayı unutmuşum, kusura bakmayın. Maksimum 300TL bir kaykay önerir misiniz?
Bu nasıldır mesela?

Hocam asfalt yolda süreceğim, günlük en fazla 10 kilometre giderim. Attığınız kaykay buna uygun mudur?

Bütçemi yazmayı unutmuşum, kusura bakmayın. Maksimum 300TL bir kaykay önerir misiniz?
Bu nasıldır mesela?
Kaykaydan soğumanıza sebep olabilir ve uzun ömürlü olmaz muhtemelen. Soğumaktan kastım alıp kırılırsa.

Son düzenleme:
Çok tavsiye etmesem de delta markasının kaykaylarına bakabilrisiniz.
Tavsiye etmeme nedeniniz nedir hocam?
Çünkü şuan bir Delta kaykay düşünüyorum, genellikle asfalt üzerinde gideceğim için de bir sorun çıkartacağını düşünmüyorum.
Haklı mıyım?

Tavsiye etmeme nedeniniz nedir hocam?
Çünkü şu an bir Delta kaykay düşünüyorum, genellikle asfalt üzerinde gideceğim için de bir sorun çıkartacağını düşünmüyorum.
Haklı mıyım?
Hareket vs. yapmayacak birisi için yeterli aslında. Bu tarz ucuz kaykaylar ollie vs. yapınca çok kolay kırılıyor.

Ayrıca delta kaykayların üstünde fatura benzeri bir sticker var ve çıkartması çok zor, haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı