Kaykay sürerken çakıllara takılmak

472423

Decapat
Ya abicim böyle bir şey olabilir mi ya? 4 kere takıldım, sakatlandım. İyileştim az da olsa yine sürdüm yine sakatlandım. Minnacık şey can sıkıcı oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Silikon mu olması lazım tekerin? Benimki kemik bilen varsa çok iyi olur. Artık ayağımın sakatlanması normallesti. Hayatımda topallayarak yürümeye başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düz zemin zaten ortada falan minnacik bir çakıl oluyor tabii bazen göremiyorum teker üzerinden geçerken sanki araba el frenini 100 de giderken çekmiş gibi oluyorum.

Kaykay Türkiye'de her yerde sürülemiyor maalesef ülkemiz de de bunun gibi şeylere pek önem vermiyorlar süreceksen düzgün bir zemin bulman gerekli mesela ben kapalı bir pazar yeri buldum zemini gayet iyi durumda orada kayıyorum kendimi geliştiriyorum etrafa bir baksan iyi olur
Kaykayda dengede durmayı ve frenlemeyi Çok iyi öğrenemediysen arabaların az ve insanların az olduğu bir yere geçmeni tavsiye ederim çünkü kaykay ayağından kayabilir araba ezebilir
İnsanların fazla olduğu yerde ise insanlara çarpabilirsin.
Yaşlılara dikkat et çok cahil insanlar var çünkü.

Ya abicim böyle bir şey olabilir mi ya? 4 kere takıldım, sakatlandım. İyileştim az da olsa yine sürdüm yine sakatlandım. Minnacık şey can sıkıcı oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Silikon mu olması lazım tekerin? Benimki kemik bilen varsa çok iyi olur. Artık ayağımın sakatlanması normallesti. Hayatımda topallayarak yürümeye başladım.

Silikon teker işe yaramaz kaykay tekerleği küçük olduğu için takılmaktadır.

Son düzenleme:
Kaykay Türkiye'de her yerde sürülemiyor maalesef ülkemiz de de bunun gibi şeylere pek önem vermiyorlar süreceksen düzgün bir zemin bulman gerekli mesela ben kapalı bir pazar yeri buldum zemini gayet iyi durumda orada kayıyorum kendimi geliştiriyorum etrafa bir baksan iyi olur
Kaykayda dengede durmayı ve frenlemeyi Çok iyi öğrenemediysen arabaların az ve insanların az olduğu bir yere geçmeni tavsiye ederim çünkü kaykay ayağından kayabilir araba ezebilir
İnsanların fazla olduğu yerde ise insanlara çarpabilirsin.
Yaşlılara dikkat et çok cahil insanlar var çünkü.

Silikon teker işe yaramaz kaykay tekerleği küçük olduğu için takılmaktadır.

Genelde sahil yollarında ve Maltepe skateparkta kayiyorum zaten zeminleri düz ve kayıyor yani ama yani minnacık şeyin bu kadar etkilemesi can sıkıyor büyük teker alinca peki hız etkilenir mi çok

Genelde sahil yollarında ve Maltepe skateparkta kayiyorum zaten zeminleri düz ve kayıyor yani ama yani minnacık şeyin bu kadar etkilemesi can sıkıyor büyük teker alinca peki hız etkilenir mi çok

Büyük tekerlek takma tahtaya zarar verirsin küçük şeylere takılması dediğin gibi maalesef can sıkıcı olabilmekte

Genelde sahil yollarında ve Maltepe skateparkta kayiyorum zaten zeminleri düz ve kayıyor yani ama yani minnacık şeyin bu kadar etkilemesi can sıkıyor büyük teker alinca peki hız etkilenir mi çok.

Eğer paran varsa kask dirseklik vb. alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı