Kaykay tahtasına bu dingil uyumlu mudur?

Enesuyan42

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, GittiGidiyor sitesinde böyle bir kay kay tahtası buldum. İnternetten dingil araştırıyordum, önüme böyle bir dingil çıktı. Uyumlu mudur?

Kaykay:

Dingil:

Dingil önerilerinizi bekliyorum, maksimum 200TL bütçe.

Satıcı tahta boyutunu belirtmediği için uyumlu olup olmadığını söyleyemem. Ama şunu söyleyebilirim ki tahta berbat ötesi. Genellikle 8-12 yaş arası çocukların kaykayı öğrenmek için aldıkları 80-100 TL'lik oyuncak diyebileceğimiz kaykaylardan çıkma bir tahta. Paranıza yazık olur. Piyasa değeri 500 TL civarında yazmış. 🤣 kayak sürdüğüm zamanlar (2-3 sene önce) bu tür kaykayları 80 ila 100 TL civarına bulabiliyordunuz. Paranıza yazık etmeyin. Hareket yapmasanız bile Max 1 ay kullanabilirsiniz o tahtayı.

Satıcı tahta boyutunu belirtmediği için uyumlu olup olmadığını söyleyemem. Ama şunu söyleyebilirim ki tahta berbat ötesi. Genellikle 8-12 yaş arası çocukların kaykayı öğrenmek için aldıkları 80-100 TL'lik oyuncak diyebileceğimiz kaykaylardan çıkma bir tahta. Paranıza yazık olur. Piyasa değeri 500 TL civarında yazmış. 🤣 kayak sürdüğüm zamanlar (2-3 sene önce) bu tür kaykayları 80 ila 100 TL civarına bulabiliyordunuz. Paranıza yazık etmeyin. Hareket yapmasanız bile Max 1 ay kullanabilirsiniz o tahtayı.

Hocam kendi kaykayımı toplamak istiyorumda attığım dingile uygun tahta önerir misiniz 80-130TL arası ya da 200 250TL'ye kaliteli bir kaykay önerir misiniz?

Hocam kendi kaykayımı toplamak istiyorumda attığım dingile uygun tahta önerir misiniz 80-130TL arası ya da 200 250TL'ye kaliteli bir kaykay önerir misiniz?

Fiyatlar uçmuş. Decathlon'dan 250 TL'ye aldığım kaykay 425 TL olmuş. Maalesef bütçenize uygun alabileceğiniz kaliteli bir kaykay veya tahta yok. Size önerim kötü tahta alıp pişman olacağınıza elinizde bir para varsa ileride üzerine ekleme yapıp iyi bir kaykay almanızdır. 130 TL'ye alacağınız tahtadan veya 250 TL'ye alacağınız kaykaydan maalesef ki bir hayır gelmez 😕 bütçeniz olduğunda size bu kaykayı öneririm. 8-12 yaş arası yazdığına bakmayın. Çoğu kullanan büyük kaykaycı var ve çok sağlam bir kaykaydır. 150 kg taşıma kapasitesi vardır. Kendim de kullandım. Üzerine araba çıktı hiçbir şey olmadı kaykaya. Ama belki 250 TL civarına 2. el bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı