Kaynaştırma öğrencisi sınıfta kalır mı?

TahaCemDoğru

Zeptopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, adım cem 15 yaşındayım ve psikolojik hastanede piskoz denen tanım var herhalde o tanı. Hiç hatırlamıyorum, kaynaştırma öğrencisiyim. 2017-2018 döneminden beri ortaokulu geçtim sıra liseye geldi ama 1 sene geç kaldım. Yani kötü huylu öğrenciler yüzünden meslek sınıfa gidemedim tam olarak 1 sene sınıfta kaldım ve 30 gün devamsızlıgım var hepside ya yarısı iğneden dolayı hasta olmam ya da işte hastaneye gidip gelmemle alakalı iğne yüzünden hep izin alıp cok ağrım oldugu icin bel tarafımda izin alıp evime gidiyorum. Devamsızlıgım 31 gün herhalde bugün ile hiç hatırlamıyorum ve mesaj geldi okula devam edin diye okula devam etmeme rağmen 30 gün devamsızlığım var ve kaynaştırma öğrencisiyim. Hastaneye gidip geliyorum sürekle ve okulda kalır mıyım? Cevap verirseniz sevinirim bütün acıklıyla anlattım hoca kalmazsın falan demiş babama ve bu yarı yıl tatili karnede belli olur demiş ve okulda kalır mıyım?

İzin alıp eve gidiyordum yanlış kelimeler icin özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müdürünle durum hakkında konuş yoklamalar telefon ile alınmaya başlamadan önce devamsızlık silinebiliyordu belki sizin okulda daha telefon uygulaması başlamamıştır. Onun dışında veli dilekçesiyle silinebilir sanırım.

Müdürünle durum hakkında konuş yoklamalar telefon ile alınmaya başlamadan önce devamsızlık silinebiliyordu belki sizin okulda daha telefon uygulaması başlamamıştır. Onun dışında veli dilekçesiyle silinebilir sanırım.

Yok yarısı hep zaten dilekce 31 gün devamsızlıgım var yarısıda hep tedavi yüzünden müdürle konusmuslar annem babam işte bu yarı yıl tatili karnede belli olur demiş bu durum karşısında müdüre ne diyeceğim kaynaştırma öğrencisiyim internette okuduguma göre kalmazsın diyorlar orada yazanlara göre

Yani verdim 4 5 kere dilecekce rahat

başlamadı ya o uygulama

Yok yarısı hep zaten dilekce 31 gün devamsızlıgım var yarısıda hep tedavi yüzünden müdürle konusmuslar annem babam işte bu yarı yıl tatili karnede belli olur demiş bu durum karşısında müdüre ne diyeceğim kaynaştırma öğrencisiyim internette okuduguma göre kalmazsın diyorlar orada yazanlara göre.

Yani verdim 4 5 kere dilecekce rahat.

Başlamadı ya o uygulama.

Müdür nasıl net bir bilgi veremiyor yahu ne demek karnede belli olur bir müdür olarak bilmesi gerekir yerinizde olsam bu konuda milli eğitime başvururdum oradan bilgi almaya çalışırdım.

Bilmiyorum ki müdür e yok öyle bir şey demis bir aramaya çalışacağım

Müdür nasıl net bir bilgi veremiyor yahu ne demek karnede belli olur bir müdür olarak bilmesi gerekir yerinizde olsam bu konuda milli eğitime başvururdum oradan bilgi almaya çalışırdım.

Tam olarak aradım ve 40 50 günü geçerse polis tabikikatı falan diyor kayıt altına alınır diyor ve mesaj gelmiş okula devam etsin özen gösterin diye hayır anlamıyorum bendemi sorun var beden olarak yoksa bunlardamı sorun var yarısı tedavi zaten devamsızlıkların

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı