Kayseri, Kırklareli ve Aksaray için bisiklet kiralama uygulaması: Paybis

just chillin

Hectopat
Makaleler
2
Bu uygulama ile bu sistemde kayıtlı bisikletler kiralanır. En yakın ve diğer bisiklet istasyonları görüntülenebilir. İstasyondaki park alanları ve bisiklet bilgileri sorgulanabilir. Arıza bildirimi yapılabilir.
Screenshot_20230602_221610.jpg

Zamanında şehir içi bisikletleri kullanıyor idim, zam gelince ara vermiştim. Duyduğuma göre bu uygulama avantajlı oluyormuş (muhtemelen uygulamayı teşvik etmek için) Yaklaşık 45 dk - 1 saat bisiklet kullanan arkadaşım bu uygulama ile 2 TL ödediğini söyledi.

Son düzenleme:
Bizim buralarda Scooter versiyonu var, kiralama RENT yapıyorsunuz QR CODE koymuşlar vesaire, Şimdilerin gençleri artık iki üç lira vereyim de bir tur bindir moduna girdi 😇

Açıkçası ben biraz tanrılar katına çıkmayı bundan istiyorum, çünkü Reaya tarafların suyu iyice çıktı.

Komünizm gelecekte mülkümüz kalmayacak diye ağlayan Reaya şimdilerde ne mülkü kiraya bile fit.

Çokça tasdikledikleri vahşi kapitalizmin liberalizmin pençesinde yok oldular gittiler, Haliyle de artık Reaya için Mülk Değil Kira, yani RENT ömrü boyunca kiracı mülk yok!

Artık tanrılar Reaya ya mülk vermek istemiyor, kirasından tasarruf ömrü boyunca köle olarak hizmet etsin diye. Bu RENT furyasının sosyokültürel ayağı da bu.

Açıkçası ben bu RENT işlerinden ziyade bu çocukların altına bisiklet vermek isterdim lakin çocuklar şimdi tanrıların köleleri haliyle çocukları üstüme salarlar tanrılara aykırı gidince sonu böyle oluyor.

Haliyle o çocuklar böyle takılsınlar benimde kafam ağrımasın.

Bu uygulama ile bu sistemde kayıtlı bisikletler kiralanır. En yakın ve diğer bisiklet istasyonları görüntülenebilir. İstasyondaki park alanları ve bisiklet bilgileri sorgulanabilir. Arıza bildirimi yapılabilir.
Eki Görüntüle 1804157

Zamanında şehir içi bisikletleri kullanıyor idim, zam gelince ara vermiştim. Duyduğuma göre bu uygulama avantajlı oluyormuş (muhtemelen uygulamayı teşvik etmek için) Yaklaşık 45 dk - 1 saat bisiklet kullanan arkadaşım bu uygulama ile 2 TL ödediğini söyledi.

Geri
Yukarı