Kayseri'de güvenilir bilgisayarcı var mı?

kovsr

Femtopat
Daha fazla  
Selam hafta sonu işlemci soğutucusunu değiştirmek için bir PC tamircisine gitmem lazım. Kayseri'de yaşıyorum. Bildiğiniz güvenilir iyi bir yer var mı?

Selam hafta sonu işlemci soğutucusunu değiştirmek için bir PC tamircisine gitmem lazım. Kayseri'de yaşıyorum. Bildiğiniz güvenilir iyi bir yer var mı?
Almayı düşündüğünüz soğutucuyu sipariş edip montajını kendiniz yapabilirsiniz. İnanın parça takmak yapboz yapmak gibi.

Hiçbir şey bilmiyo olmanız bile önemli değil gerçekten, arkadaş haklı.
YouTube'dan video izleyerek bile yapabilirsin.

Kayseri'de sağlam bilgisayarcının varlığından şüpheliyim doğrusu. İletişim bilgisayar olabilir orada arkadaşım çalışıyor. (Aynı meslek okulundan mezun olduk işi sağlam yapıyor)
Kendiniz de deneyebilirsiniz ama beceremem derseniz diye önerdim.

Kayseri de güvenilir bilgisayarcı bulmak gerçekten çok zor. Kayseri de yaşıyorum ve bütün işlemlerimi kendim hallediyorum. İşlemci soğutucusu takmak çok basit bir işlem sadece dikkat etmen gereken birkaç unsur var. Gerekli videoları izle, verilen talimatları uygula işlem tamam. Hem de senin için bir tecrübe olur.

Hocam kendinizde montaj yaparsınız ama diyorsanızki içim rahat etsin PC diye yaptırıyım diye yıkılmaz bilgisayar var benim tanıdığım akrabam orada yaptırabilirsin.

Hocam benim söylediğim bilgisayarciya yaptırırsanız bana söyleyin ben sizi yönlendiririm.

Basit bir işlem, kendim yapamam diyorsan anlayan bir tanıdığına götür ne olursa olsun bilgisayarcıya gitme. Evler yakınsa bende yaparım ama bana kahve borçlu olursun. 😅😉

Geri
Yukarı