Kayseri'de iyi bir bilgisayarcı önerisi

jackarmis

Kilopat
Konuyu nereye açacağımı bilemedim, mod arkadaşlar düzeltirse sevinirim.

Bilgisayarımı 2019'da aldım. 2019'dan beri hiçbir bakım-temizleme vb. şeyler olmadı. Kasadan garip sesler geliyor. Sanırım fanları dönerken çıkıyor bu ses. Kendim temizlemeyi bilmediğim için bir bilgisayarcıya temizletmek istiyorum. Macun bakımı vs. artık ne oluyorsa bilmiyorum. Kayseri de güvenilir bir bilgisayarcı önerirseniz sevinirim.

Vatanbilgisayar'dan almıştım bilgisayarımı. Vatan'ın böyle bir hizmeti var mıdır acaba bilgisi olan var mı?

Bilgisayarımı 2019'da aldım. 2019'dan beri hiçbir bakım-temizleme vb. şeyler olmadı. Kasadan garip sesler geliyor. Sanırım fanları dönerken çıkıyor bu ses. Kendim temizlemeyi bilmediğim için bir bilgisayarcıya temizletmek istiyorum. Macun bakımı vs. artık ne oluyorsa bilmiyorum. Kayseri de güvenilir bir bilgisayarcı önerirseniz sevinirim.

Vatan Bilgisayar'dan almıştım bilgisayarımı. Vatan'ın böyle bir hizmeti var mıdır acaba bilgisi olan var mı?

Güven bilgisayar elektronik var talas tarafında hocam ben oraya götürüyorum genelde.

Bilgisayarın servisine arayıp sorarsanız ücreti karşılığında yapıyor olabilirler.
Bilgisayar toplama bilgisayar.

Güven bilgisayar elektronik var talas tarafında hocam ben oraya götürüyorum genelde.
İnternetteki yorumlar hiç iç açıcı görünmüyor ya önerdiğin yerde:(

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu tür bakımları siz de yapabilirsiniz.
Böyle işlere el becerim yoktur hiç, bir kere tozlarını temizleyeyim derken kurutma makinasıyla ekran kartının bir şeyini kırmıştım. Vatan'ı arayıp sorayım bir.

Bilgisayar toplama bilgisayar.

İnternetteki yorumlar hiç iç açıcı görünmüyor ya önerdiğin yerde:(

Böyle işlere el becerim yoktur hiç, bir kere tozlarını temizleyeyim derken kurutma makinesıyla ekran kartının bir şeyini kırmıştım. Vatan'ı arayıp sorayım bir.

Vallahi hocam ben kaç kere götürdüm bir sıkıntı çıkmadı.

Vatanbilgisayar'dan almıştım bilgisayarımı. Vatan'ın böyle bir hizmeti var mıdır acaba bilgisi olan var mı?
İstasyon Caddesi'nde Atom Bilgisayar var. Oraya gitmenizi öneririm.

Geri
Yukarı