Kazançlar Neden Düştü?

rojhatkavak

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,
Her saat başı WhatToMine sitesinden madencilik kazançlarını takip ediyorum ve inanılmaz düşüş var. Ben mi yanlış görüyorum yoksa %70 civarı düşüş mü oldu? Bunun sebebini bilen var mı acaba? Bu geçici bir düşüş mü olur kalıcı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
%70 gibi bir düşüş söz konusu dahi değil ama düşüş var. Sebebi de havuzlardaki kazım zorluğunun artması nedeniyle daha az birim ETH kazılması bu yüzden de kazanç düşüyor. Örnek olarak 0.00100-0.00110 ETH ortalama günlük geliri vardı 6700 XT'nin. Şu an 0.00085-0.00090 arasında. Yaklaşık %25-30 bir düşüş var, %70 değil.

Ama bu durum düzelecek. 1 ayı bulmaz diye duyum, aldım çünkü bilerek düşürdüler piyasayı dengelemek için. 2 3 hafta sonda kademeli şekilde artacak dendi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama bu durum düzelecek. 1 ayı bulmaz diye duyum, aldım çünkü bilerek düşürdüler piyasayı dengelemek için. 2 3 hafta sonda kademeli şekilde artacak dendi bana.
Geleceği gören bir tanıdığınız var anlaşılan.

yok yav ne geleceğil gören :D bu piyasada herkesin tanıdığı bir kişi isim vermicem ondan duydum öyle diye demedim zaten sadece duyduğumu söyledim ama hep düşüşte kalmaz mümkün değil
ETH'nin sonu üç aşağı beş yukarı belli de diğerleri için dediğiniz doğru sürekli düşüş ve yükseliş olması epey zor şu anki duruma göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı