Kazı yapılırken binaya fiber kablosu geçirme

Tunahanaltn

Hectopat
Öncelikle sağlıklı günler herkese, şu an sokağımda boydan boya kazı çalışması yapılıyor ama elektrik kablolarını yerin altına almak için. 2 yan binada da fiber altyapısı mevcut. Benim binamda bulunmuyor ve ben de kendi evime fiber kablo çekmek istiyorum. Bunu tam olarak nasıl yapabilirim acaba yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sağlıklı günler herkese, şu an sokağımda boydan boya kazı çalışması yapılıyor ama elektrik kablolarını yerin altına almak için. 2 yan binada da fiber altyapısı mevcut. Benim binamda bulunmuyor ve ben de kendi evime fiber kablo çekmek istiyorum. Bunu tam olarak nasıl yapabilirim acaba yardımcı olabilir misiniz?

Türk Telekom'a başvuruda bulunmanız gerek. Tabii keyifleri ne zaman isterlerse o zaman gelirler. İçeride dayınız yoksa tabii.

Türk Telekom'a başvuruda bulunmanız gerek. Tabii keyifleri ne zaman isterlerse o zaman gelirler. İçeride dayınız yoksa tabii.

Birkaç güne kabloları yerin altına alıp çükürleri kapatmaya başlarlar o yüzden yapılacak ise biraz hızlı olması lazım, amacım hazır kazılmışken geçirmek ve fibere erişmek ama sanmıyorum gelip kablo çekeceklerini çünkü ne içeride bir tanıdığım var ne de onların yapmaya hevesi.... belki kendim yapabilirim diye bir danışayım birilerine dedim

Birkaç güne kabloları yerin altına alıp çükürleri kapatmaya başlarlar o yüzden yapılacak ise biraz hızlı olması lazım, amacım hazır kazılmışken geçirmek ve fibere erişmek ama sanmıyorum gelip kablo çekeceklerini çünkü ne içeride bir tanıdığım var ne de onların yapmaya hevesi... Belki kendim yapabilirim diye bir danışayım birilerine dedim

Kendin yapamazsın ayrıca elektrik hattı o fiberle aynı yere alacaklarını sanmam. Başvuru olmadan olmaz o. Ona göre port açıyorlar sistemden.

Kendin yapamazsın ayrıca elektrik hattı o fiberle aynı yere alacaklarını sanmam. Başvuru olmadan olmaz o. Ona göre port açıyorlar sistemden.
Orası öyle de en kötü komşu ile anlaşıp oradan abonelik oluşturup belki kablo uzatabilirim diye bi düşünmüştüm de o da zor gibi duruyor.
TT desteğe yazdım dönüş bekliyorum ama yardımcı olacaklar gibi de gelmiyor açıkçası.

Orası öyle de en kötü komşu ile anlaşıp oradan abonelik oluşturup belki kablo uzatabilirim diye bir düşünmüştüm de o da zor gibi duruyor.
TT desteğe yazdım dönüş bekliyorum ama yardımcı olacaklar gibi de gelmiyor açıkçası.

Komşuyla falanda olmaz o. Anca komşuyla ortak internet kullanırsın. Farklı abonelik olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı