Kazılan Ethereum Binance'da gözükmüyor

Biraz araştırarak konu açsaydın keşke. 0.05 olduğunda gönderiyor. Bazı kişiler 0.01 de gönderdiğini yazıyor.
Onu şimdi öğrendim. Settings kısmında 0.05 ETH olarak ayarlarken İP Address'i soruyor. Ve sonunun 143 olduğunu gösteriyor fakat bulamadım bir türlü.
1611689937689.png

Onu şimdi öğrendim. Settings kısmında 0.05 ETH olarak ayarlarken İP Address'i soruyor. Ve sonunun 143 olduğunu gösteriyor fakat bulamadım bir türlü.
Eki Görüntüle 854020
Yanlış anlamayın ama eğer mining'i bu sisteme yapıyorsanız yapmayın. Hiç bir şey kazanamazsınız, parçalarınız çok yorar. Benim tavsiyem çok yapmak isterseniz teknik analiz ile alım satım yapmanızdır.

Yanlış anlamayın ama eğer mining'i bu sisteme yapıyorsanız yapmayın. Hiç bir şey kazanamazsınız, parçalarınız çok yorar. Benim tavsiyem çok yapmak isterseniz teknik analiz ile alım satım yapmanızdır.
Ekran kartımı MSI Afterburner programı üzerinden ufak bir undervolt işlemi uyguladım ama yine de sorun olacak mı bilemiyorum.
Max 70 derece

Bu IP adresini nereden bulabilirim?

Olmuyor.

Ben de aynısını yaptım bende olmuştu daha bilgili arkadaşlar bir şey söyleyebilir @Satanay.

Yanlış anlamayın ama eğer Mining'i bu sisteme yapıyorsanız yapmayın. Hiçbir şey kazanamazsınız, parçalarınız çok yorar. Benim tavsiyem çok yapmak isterseniz teknik analiz ile alım satım yapmanızdır.

Bırak dostum. Para kazanamadığını fark edince bırakır.

Arkadaşın imzasındaki ekran kartı ile 70W harcarken 27 MH/S'lik kazım yapılabiliyor. Nasıl para kazanamayacak tam olarak? 70W harcayarak 7/24 madenciliğe devam etse aylık elektrik masrafı 40.32 TL tutacak. İşin içine geri kalan bilgisayar bileşenlerini de katalım bir ekran kartı kadar da onlar harcasın ki boşta olduklarını unutmayın. 80 TL tutacak elektrik masrafı. Kartın 1 aydaki geliri ise 55 dolar (aynı ekran kartıyla stok BIOS ile hiçbir overclock yapmadan 70W güç ile aldığım değer). Nasıl para kazandırmaz diyorsunuz anlamıyorum. Matematik denen bir şey var.

Ekran kartımı MSI Afterburner programı üzerinden ufak bir undervolt işlemi uyguladım ama yine de sorun olacak mı bilemiyorum.
Max 70 derece

70 derece bana biraz fazla geldi bu kart için ama TUF serisi olduğu için biraz fazla ısınıyor sanırım. Sıcaklığı biraz düşürebilirseniz iyi olur ben de aynı kartla kazım yapıyorum Gigabyte 2 fanlı modeli sıcaklık değerleri fanları tam güçte çalıştırınca 50 dereceye kadar düşüyor. 70 dereceden biraz düşürmeniz iyi olabilir.

Geri
Yukarı