Kazılan tutar direkt Paribu'dan çekilebilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    38,1 KB · Görüntüleme: 48
Ethash poolbinance yazan yere paribu ETH cüzdan adresimi yapıştırdım ama olmadı?
Şimdi şöyle, Sanıyorum sen yanlış dosyayı açmışsın. Orada Ethmine.bat tarzı bir dosya olmalı senin kazım yapman için onu kullanman gerek. Onu not defteri ile açtıktan sonra

"t-rex -a ethash -o stratum+tcp://eth.cruxpool.com:5555 -u Cüzdan adresi -w PCADI -p x"

gibi bir kodlama görmelisin.

Burada sadece Cüzdan adresi kısmını değiştirmen gerekiyor. Eğer istersen pc adı kısmını düzenlersin ya da başka bir pool'a katılmak istiyorsan "eth.cruxpool.com:5555" yazan kısmı düzenlersin.

Ethash poolbinance yazan yere paribu ETH cüzdan adresimi yapıştırdım ama olmadı?
Binance poolda olmaz onu kullanırsan sadece binancedeki madencilik cüzdanına yatar. Ethermine gibi havuzlar kullan onun için o zaman belli bir miktar kazdıktan sonra paran paribudaki cüzdanına yatırılır.

Şimdi şöyle, Sanıyorum sen yanlış dosyayı açmışsın. Orada Ethmine.bat tarzı bir dosya olmalı senin kazım yapman için onu kullanman gerek. Onu not defteri ile açtıktan sonra

"t-rex -a ethash -o stratum+tcp://eth.cruxpool.com:5555 -u Cüzdan adresi -w PCADI -p x"

Burada sadece Cüzdan adresi kısmını değiştirmen gerekiyor. Eğer istersen pc adı kısmını düzenlersin ya da başka bir pool'a katılmak istiyorsan "eth.cruxpool.com:5555" yazan kısmı düzenlersin.
Phoneix miner ile kazım yapıyorum.
Onun içinde de görseli atıyorum startminer var.
Ayarları bu şekilde bu program ile paribu atamazmıyım?

Cüzdan adresi yok, sadece pool adresi var.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    38,1 KB · Görüntüleme: 41

Geri
Yukarı