KB 435l büyük tuşlar nasıl çıkartılır?

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Gamenote KB435l klavye kullanıyorum, klavyeyi temizlemek istiyorum ama Shift enter space vs tuşlar aparat ile direkt çıkmıyor. Onları tutan bir şey var nasıl kırmadan çıkarabilirim o tuşları? Ve klavyeyi nasıl temizlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim. :) @mr.esat sanırım kullanıyordu bilgin varsa yardımcı olabilir misin?

Hocam ince tel gibi bir şeyle iki tarafından da baskı uygulayın. Eğer yanlış bir hareket yapmazsanız kırılmaz. O altındaki şey tuşun iki tarafının eğiminin aynı olması için dengeyi sağlayan teldir.

Hocam ince tel gibi bir şeyle iki tarafından da baskı uygulayın. Eğer yanlış bir hareket yapmazsanız kırılmaz. O altındaki şey tuşun iki tarafının eğiminin aynı olması için dengeyi sağlayan teldir.

Hocam dediğinizi tam anlayamadım, tuşun üstünden mi yapacağım baskıyı yoksa alttan geçirip mi yapacağım ?

Alttan geçirip. İki tarafa da yaklaşık eşit baskı uygularsanız sıkıntı yaşamazsınız.

Anladım hocam ama kendim yapabileceğimi çok düşünmüyorum tanıdık iyi bir bilgisayarcı var ona götürsem PC'yi götürdüğüm zaman o çıkarır herhalde. Teşekkürler.

Siz bilirsiniz hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam klavyenin büyük tuşlarını çıkarma gibi bir şeyle daha önce hiç uğraşmadım. Deneyinim yok, kusura bakmayın. Hatta aparat çıktı mı kutudan onu bile bilmiyorum.

Siz bilirsiniz hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam izleyeceğim şimdi :)

Hocam klavyenin büyük tuşlarını çıkarma gibi bir şeyle daha önce hiç uğraşmadım. Deneyinim yok, kusura bakmayın. Hatta aparat çıktı mı kutudan onu bile bilmiyorum.

Sorun yok hocam sağ olun yine de.

Geri
Yukarı