KB-R33 Sürücüsü Nereden İndirilir?

Exe veya open-close bunda maalesef yok, tuş kombinasyonları atıyorsun. Ama merak etme eksikliğini hissetmezsin. Ben bundan önce 2-2.5 yıl kadar Rampage DLK-5110 kullandım, onda yazılım vardı bu dediklerin atanabiliyordu. Ben de bir iki şey atamıştım bununla alakalı ama sonra buna geçince eksiklik hissetmedim aksine daha iyi oldu. Eskisinde kim bilir kaç sefer yanlışlıkla Steam veya Origin vs. açıp boşa AKK doldurdum sayamam yani o derece. Şu an onun yerine görev çubuğuna koydum, ne zaman istersem o zaman açıyorum.
Çok sağol aydınlattığın için.Herhangi bir problem yaşamadın değilmi bu zamana kadar klavyede?

Yok, her özelliği sonuna kadar çalışıyor. Anti ghostingi çok iyi, ama garip bir şekilde Ctrl-Shift-Esc'ye aynı anda basamıyor, muhtemelen gördüğüm tek sorun bu, onu da makroya Ctrl-Shift-Esc atayarak çözüyorsun.

Klavye şu an bende de var. Klavyenin sürücüsü yok, ışıklandırma ayarları ve makro kaydını tuş kombinasyonlarıyla yapıyorsun. Kullanım kılavuzunu okudun mu? Orada hepsi yazıyor. Anlamadığın nokta olursa seve seve yardım ederim.
Not: Yeni fark ettim, inanmayacaksın ama benim de eski klavyem K-5110 :):):). Peki mouse ve kulaklığın ne? Belki onlar da aynı çıkar ;).

Kanka bana klavuzu atsana.

Yeni konular

Geri
Yukarı