KB5011493 güncellemesi ile fan sorunu çözüldü

Winver'i çalıştırıp açtığınızda, Windows sürümü 22000.556 olması gerekiyor, ayrıca bölgesel olarak farklı zamanlarda verildiğini duymuştum güncellemelerin, Türkiye de yaşıyorsanız muhtemelen gelmiştir.

Kontrol ettiğimde saat 6'da yoktu. Güncelleme geldi ise sabah yaparim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bununla ilgili kaynak var mı acaba? Microsoft'un güncelleme notlarında bile bununla ilgili bir şey göremedim.

Bununla ilgili bir kaynak yok. Son güncelleme ile birçok teknoloji medyasında işlemcilerde aşırı ısınma ve buna bağlı fan hızının artması problemleri gündeme getirilmişti. Bu sorunu yaşayanlardan biri de bendim, bilgisayar fanı acayip kafa şişiriyordu. Sonuç itibariyle son güncelleme ile sorunum çözüldü. Gördüğüm kadarıyla birkaç kişinin daha çözülmüş. Microsoft'un güncelleme notlarında buna yer vermemiş olması ilginç.

Bununla ilgili bir kaynak yok. Son güncelleme ile birçok teknoloji medyasında işlemcilerde aşırı ısınma ve buna bağlı fan hızının artması problemleri gündeme getirilmişti. Bu sorunu yaşayanlardan biri de bendim, bilgisayar fanı acayip kafa şişiriyordu. Sonuç itibariyle son güncelleme ile sorunum çözüldü. Gördüğüm kadarıyla birkaç kişinin daha çözülmüş. Microsoft'un güncelleme notlarında buna yer vermemiş olması ilginç.
Yani bahsettiğiniz yapılan değişikliklerle ilgili sorunları linkteki makaleye mutlaka belirtirlerdi diye düşünüyorum çünkü önemli değişiklikler var.

Yani bahsettiğiniz yapılan değişikliklerle ilgili sorunları linkteki makaleye mutlaka belirtirlerdi diye düşünüyorum çünkü önemli değişiklikler var.
Bu donanımsal probleme neden olan bir sorundu. Bir yazılımın donanımsal soruna neden olması ciddi bir sıkıntı. Kamuoyunun tamamına yansıtmak istememiş olabilirler.
Sorun aynen devam ediyor maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı