KB5022303 güncellemesi %25'te kaldı

oturak

Kilopat
Daha fazla  
1 hafta önce gelen güncellemeyi erteledim. O zamanda böyle bir sorun olmuştu. Bugün yine aynı dertten muzdarip haldeyim. Hizmetleri tekrar başlattım ama sorun devam ediyor.

1 hafta önce gelen güncellemeyi erteledim. O zamanda böyle bir sorun olmuştu. Bugün yine aynı dertten muzdarip haldeyim. Hizmetleri tekrar başlattım ama sorun devam ediyor.

Güncelleştirme takılı kalabilir bundan dolayı Windows Update ekranını açıp bırakıp beklemenizi öneririm. İsterseniz Microsoft Update Catalog ile güncelleştirmeyi yükleyebilirsiniz.

Güncelleştirme takılı kalabilir bundan dolayı Windows Update ekranını açıp bırakıp beklemenizi öneririm. İsterseniz Microsoft Update Catalog ile güncelleştirmeyi yükleyebilirsiniz.

Manuel yükleme yapmayı denedim ancak aynı sorun devam etti. CBS.log dosyasında ''FC: FCAcquirerWUClient: WULib DownloadProgress: [50 / 100]'' olarak beklemede kaldı.

KB5022845 sürümünün güncellemesi geldi, daha önce KB5022360 güncellemesi için de aynı sorunları yaşadım. Biraz kurcalayıp nasıl olduğunu anlamadan çözdüm. Bu sefer de DISM üzerinden hiçbir komut çalışmaz oldu. İmage version kısmında kalıyor. 5 saat bekledim ama nafile. Her kapanışta güncelleme ekranı geliyor ama güncellemiyor. Cinnet geçirip bilgisayarı parçalamak üzereyim. Catalog üzerinden manuel kurulum denedim. O bile fayda etmedi. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim. RX serisi ekran kartlarının çökmüş BIOS'unu düzeltiyorum ama bu Windows Update sorunları bir türlü çözülmüyor. Her güncellemede ayrı dert.

Yeni konular

Geri
Yukarı