Elektronik KC3000 1TB SSD 1899 TL

İndirimde bildiğiniz 2TB nvme ssd var mı arkadaşlar?

Param olsa da ben de alsam. Mecburen yılbaşını bekleyeceğim. Ayrıca KC3000'in ikizi olan Fury Renegade yine aynı kontrolcü ve 176L Micron NAND yongaları kullanıyor. Üstelik onda %25 daha fazla TBW garantisi var. (500GB için 400TBW vs 500TBW, 1TB modellerde 800TBW vs 1PBW)

Samsung'tan kazık yemeye çok meraklı olanlara da Allah akıl fikir versin.

Ben dün peşin fiyatına taksitle Kingston Fury renegade aldım 1TB 2100 TL. Bilendenal sitesinden.
Beklediğim bir gelir var. Elime geçerse ben de aynısını yılbaşında alacağım. Piyasanın en güzel SSD'lerinden birisi. Güle güle kullan.

Beklediğim bir gelir var. Elime geçerse ben de aynısını yılbaşında alacağım. Piyasanın en güzel SSD'lerinden birisi. Güle güle kullan.

Teşekkür ederim herkese almak nasip olur inşallah. Bu ekonomi de düşeceği yerde çıkar diye aldım bende kaçırmıyım dedim yokaa dün aldığın bugün daha pahalı oluyor

Hocam bu SSD'yi alırsam G770'e takacağım işletim sistemi kurabilir miyim?

Hocam bu SSD'yi alırsam G770'e takacağım işletim sistemi kurabilir miyim?
G770 dediğin Excalibur laptop sanırım. Şu an çalıştığım için detaylı bakamadım ama güncel bir modele benziyor. Büyük ihtimalle NVMe yuvası vardır. Takılıp kullanılmasını engelleyen bir durum yok. İşletim sistemi de kurarsın. İşim bitince tekrar bakayım yine de.

Anladım teşekkürler

Monster Tulpar T7 v20.5 var hocam i7 12700H RTX 3060 130W var dektekliyor gen4'ü ama termal ped olaylarını bilmiyorum.

Ne yaptın reis ben de KC3000 aynı laptop için almayı düşünüyorum aldınız mı aldıysanız ısınma sorunu var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…