KC3000 vs Crucial P5 Plus 1TB

Bütçe
3000

AusWitzh

Hectopat
Anakart
Z390 MSI Tomahawk
Anakart PCI 3 ama yatırım olarak hangisini almalıyım?

Fury Renegade daha iyi olur.

Neyi daha iyi hocam kısaca bilgi verebilir misin?
Birde n11 den almak istemiyorum Tebilon resmi satıcısı olarak görünüyor, güvenilir mi?

Hem heatsink ile geliyor hem de iyi urun ustelik fiyati piyasaya gore iyi. HB'den alip bosuna 400 TL fazla vermeyin zaten orada da Aison satiyor. Satici da guvenilirdir SSD ve RAM konusunda bilindik bir satici daha once kendilerinden 970 EVO Plus almistim zamaninda.

Hem heatsink ile geliyor hem de iyi ürün ustelik fiyati piyasaya gore iyi. HB'den alip bosuna 400 TL fazla vermeyin zaten orada da Aison satiyor. Satici da guvenilirdir SSD ve RAM konusunda bilindik bir satici daha once kendilerinden 970 EVO Plus almistim zamaninda.

Aradaki fiyat farkına değecek bir kalite farkı yoksa P5 Plus alınabilir gibi ama içim Crucial'a SSD konusunda pek ısınmıyor. Kendime alsam Fury Renegade alırdım aradaki fiyat farkını gözden çıkarıp.

2000TB doğru mu anladım? P5 Plus 600TB demiş ve komik kalmış.

O garanti aslinda o kadar okuma-yazma yapinca urun bozulacak anlamina gelmiyor. 980 Pro'da da ayni TBW garantisi var. Sadece 600TBW'den sonra garantiden cikiyor urun o kadar. Elbette 2000TBW olmasi daha iyi. Biraz arabalardaki seye benziyor 150.000KM veya 7yil garanti gibi.

Aradaki fiyat farkına değecek bir kalite farkı yoksa P5 Plus alınabilir gibi ama içim Crucial'a SSD konusunda pek ısınmıyor. Kendime alsam Fury Renegade alırdım aradaki fiyat farkını gözden çıkarıp.

PCIe 3.0 versiyonlari cok basariliydi aslinda bu da iyi bir model Micron cip kullaniyor zaten.

Geri
Yukarı