KC3000 vs Fury Renegade

Fury > KC3000 bence KC3000 fazla fazla yeterli. İyinin iyisi diyebiliriz Fury için ama bariz fark yok. Sadece daha iyisi.

Fury modeli 400TBW daha fazla garanti veriyor ve cok az daha hizli ama aradaki farka degmez KC3000 alin gecin.
Hocam bu 400TBW ne kadar daha uzun demek. KC3000 toplamda kaç TBW garanti veriyor. KC3000'in ömrünü doldurmam mümkün müdür sık oyun oynayan birisi olarak?
Fury > KC3000 bence KC3000 fazla fazla yeterli. İyinin iyisi diyebiliriz Fury için ama bariz fark yok. Sadece daha iyisi.
TBW farkı varmış sanırsam garanti açısından. Önemli bir fark mıdır sizce?

Alın çok uygun.
Hocam 1TB bana yetmeyecektir. Genelde anakartlarda tek slotta soğutma oluyor sadece, 2 tane almak da pek istemiyorum.

Hocam bu 400TBW ne kadar daha uzun demek. KC3000 toplamda kaç TBW garanti veriyor. KC3000'in ömrünü doldurmam mümkün müdür sık oyun oynayan birisi olarak?

Hocam 1TB bana yetmeyecektir. Genelde anakartlarda tek slotta soğutma oluyor sadece, 2 tane almak da pek istemiyorum.
Elde bir sistem bulunmuyorsa mümkünse biraz daha para verip kaliteli anakart alınmalı çünkü gördüğüm kadarıyla 2TB ve 4TB SSD'lerde 1TB versiyonuna göre aşırı fiyat farkı var yani 2TB almak yerine 2 tane 1TB almak çok ama çok daha uyguna geliyor.

TBW olayına çok inanma. Bende 75TBW Samsung 850 EVO 500GB var 75TB doldu ama halen okuma 550 yazma 500 çalışıyor. Kötü markalar onları sallıyor. Samsung, WD, Crucial, Kingston güvenebilirsin. O değer tercih edecek kadar önemli olmamalı.

TBW olayına çok inanma. Bende 75TBW Samsung 850 EVO 500GB var 75TB doldu ama halen okuma 550 yazma 500 çalışıyor. Kötü markalar onları sallıyor. Samsung, WD, Crucial, Kingston güvenebilirsin. O değer tercih edecek kadar önemli olmamalı.

Oradaki garanti o anlama gelmiyor ama. Urunde X yillik garanti ve TBW garantisi sunuyor. Eger urundeki TBW, X suredeki garantiden once biterse sure garantisinin bir onemi kalmiyor. Benim bildigim bu sekilde. Ayni arabalardaki yil ve KM garantisi mantigi gibi. Yani TBW dolunca urun performans tarafinda sorun yasayacak anlamina gelmiyor.

1600TBW sunuyor zaten KC3000 epey yuksek bir degerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı