KC3000 vs Samsung 980 Pro

ExceptionalPath

Hectopat
Arkadaşlar birçok konuya baktım ama halen kararımı veremedim, bazı arkadaşların sistemlerinde kc 3000 fazla ısınıyor gibi görünüyor bir arkadaşımın Z170-K anakartlı sistemine almayı düşünüyoruz.
Daha sonra alacağı sistemde de kullanmaya devam edecek, alacağı sistemde soğutucu blok olacaktır ama o zamana kadar alsak ısınır mı ısınmaz mı, problem yaratır mı bir fikrimiz yok. Siz hangisini öneriyorsunuz?
Hatta Fury Renegade modeli de geçerli onu da alabiliriz.

Arkadaşlar birçok konuya baktım ama halen kararımı veremedim, bazı arkadaşların sistemlerinde kc 3000 fazla ısınıyor gibi görünüyor bir arkadaşımın Z170-K anakartlı sistemine almayı düşünüyoruz.
Daha sonra alacağı sistemde de kullanmaya devam edecek, alacağı sistemde soğutucu blok olacaktır ama o zamana kadar alsak ısınır mı ısınmaz mı, problem yaratır mı bir fikrimiz yok. Siz hangisini öneriyorsunuz?
Hatta Fury Renegade modeli de geçerli onu da alabiliriz.

Samsung 980 Pro öneririm.

KC3000 kullanıyorum. Bir süre soğutucu blok olmadan kullandım, o zaman da ısınmıyordu. Şimdi soğutucu blok ile kullanıyorum, şimdi de ısınmıyor. Her ikisi de üzmez sizi rahatlıkla alabilirsiniz.

Alabiliyorsanız Fury Renegade.

Samsung PRO 980 2TB ve Kingston KC 3000 2TB modelleri arasında kaldım. Herkes samsung öneriyor ama performans olarak kingston daha iyi. Konuyu takipteyim duruma göre karar vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı