KCS File Shredder Open Source Supported GNU/Linux Tanıtımı

Bak böyle atarlı giderli konuştuğun için sevilmiyorsun ve karalanıyorsun. Üslubun iyi olsa, seni aşağılayacak kişi tanımıyorum.

Bu yazılımda olmayabilir, önceki yazılımlarında Gözcü'den forklamıştın diye hatırlıyorum. Kesinliği hakkında fikrim yok.
Çok peşin konuşuyorsun. Yapmaman gereken bu. Seni eleştiriyorum, aşağılamıyorum.
Hangi yazılıma forklamışız gözcü den kodları KPIC mı?

Eğer KPIC'dan bahsetiyorsan daha yazılım çıkmadan programa gözcü den kod almışlar dendi daha kodları görmeden kopyala yapıştır demek yanlış.

Zaten kodları gören bir kaç kişi de kodların forklanmamış gibi durduğunu ve farklı göründüğünü düşünüyor görünüşünden. Kodlara bakmadan işlevinden anlayabilirsin zaten gözcü den kod alınmadığını. Zaten almaya gerek yok çünkü Microsoft docs dan WMI bilgilerini alarak yapılabilir ve bu benzer olabilir.

Buradan alarak kendin yapsan benzer olabilir işlevi ama düzgün yaparsan ve iyi uygularsan gayet iyi olur işlevi.

Microsoft WMI'yı gözcü için yapmadı sonuç'da.

Win32_VideoController class - Win32 apps

Onun dışın da bütün yazılımlar gözcü den forklanmış diyorsan gerek yok çünkü koyabileceğimiz bir kod yok içerisin de hani KPIC'a dersin de yani Toolbox ne alaka onu anlamadım öyleyse eğer.

Benim uslübümün böyle olmasının sebebi forum da çok sallamasyon şeyler söylemeleri ve erayın da çoğu konu da sürekli sallamasyon şeyler söylemesi ve insanların buna inanması benim uslübümü bozuyor gerçek'den kusura bakmayın ama durum böyle yapıcak birşey yok.

Hangi yazılıma forklamışız gözcü den kodları KPIC mı?

Eğer KPIC'dan bahsetiyorsan daha yazılım çıkmadan programa gözcü den kod almışlar dendi daha kodları görmeden kopyala yapıştır demek yanlış.

Zaten kodları gören bir kaç kişi de kodların forklanmamış gibi durduğunu ve farklı göründüğünü düşünüyor görünüşünden. Kodlara bakmadan işlevinden anlayabilirsin zaten gözcü den kod alınmadığını. Zaten almaya gerek yok çünkü Microsoft docs dan WMI bilgilerini alarak yapılabilir ve bu benzer olabilir.

Benim uslübümün böyle olmasının sebebi forum da çok sallamasyon şeyler söylemeleri ve erayın da çoğu konu da sürekli sallamasyon şeyler söylemesi ve insanların buna inanması benim uslübümü bozuyor gerçek'den kusura bakmayın ama durum böyle yapıcak birşey yok.

Sırf durum böyle diye kendini değiştirmen yanlış. Bırak insanlar seni olduğu gibi tanısınlar. Olmadığın şekile bürünerek insanları kendinden soğutma.

Öyle bir söylenti olduğunu belirttim. Gerçeklik payını bilmediğimi söyledim.

Kod almış olabilirsin, gayet normal. Her kodu kendin yazmamış olabilirsin, çok normal. Her kodu almaman iyi. En basitinden, o CPU olayını alman sıkıntı değil. Fakat gelip tasarımı dahi olmayan bir program ile Gözcü'yü karşılaştırman ve kendini öne çıkarma çaban gereksizdi, itiraf et. Gözcü'ye verilen emeği hiç etmeyi düşünmekti senin yaptığın. Ağır konuştuysam kusura bakma. Amacım kırmak değil.

Karşılaştırma yapma. Belki de Gözcü ile kendi programını karşılaştırmasan daha çok sevecektik be?

Sırf durum böyle diye kendini değiştirmen yanlış. Bırak insanlar seni olduğu gibi tanısınlar. Olmadığın şekile bürünerek insanları kendinden soğutma.

Öyle bir söylenti olduğunu belirttim. Gerçeklik payını bilmediğimi söyledim.

Kod almış olabilirsin, gayet normal. Her kodu kendin yazmamış olabilirsin, çok normal. Her kodu almaman iyi. En basitinden, o CPU olayını alman sıkıntı değil. Fakat gelip tasarımı dahi olmayan bir program ile Gözcü'yü karşılaştırman ve kendini öne çıkarma çaban gereksizdi, itiraf et. Gözcü'ye verilen emeği hiç etmeyi düşünmekti senin yaptığın. Ağır konuştuysam kusura bakma. Amacım kırmak değil.

Karşılaştırma yapma. Belki de Gözcü ile kendi programını karşılaştırmasan daha çok sevecektik be?
Ben zaten görsel ve görünüm açısından işlev yapılmadı diye yazmıştım diye hatırlıyorum ve moderatörler yanlış yazıldığı için silmiş sanırım.

Gözcü'nün bana internetten hiçbir şey almadığını savunma çünkü WMI ile yapıyor ve kendi API'sı bile yok programın.

Microsoft Docs'dan baktık ve yazılıma nasıl gösterteceğimizi baktık ama Gözcü'den değil. Bizim de API'mız yok WMI ile yapıyoruz. Temayı beğenmeyebilirsin ama beğenenler de oldu, senin zevkine bağlı orası.

Konu amaçından çok çıkıyor bence daha fazla uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Arkadaşlar @Arda KC hakkında virüs olayını bilmem ama oradan buradan alıntı veya çalıntı olması gerçektir dosyaları şifrelemek şifresini çözmek veya parçalamak bu tür program ve bunun gibiler zaten yapılmıştır çoktandır vardır sanmayın ki bu @Kryptonian ve @Arda KC iki kibirli kendini beğenmiş çok bilmişlik atarlılık ve bu tür şeyler sergileyen arkadaşlar piyasada var olmayan bir şey geliştirip üretmediler bu tamamen özenmek fikir çalmak ve bunu kullanmaya girer.

Üzgünüm ama gerçek.
Not: program ismi vermiyorum forum üzerinde reklam olur diye sansürlü fotoğraf paylaşıyorum...

Dosya Ekleri

• 2021-11-28_22-23.png
    2021-11-28_22-23.png
    55,1 KB · Görüntüleme: 38

Geri
Yukarı