Kdenlive kullanan biri dosyamı render'layabilir mi?

DikizAynasi

Hectopat
Selamlar, daha önceden Kdenlive ile alakalı zaten 1 konu oluşturmuştum. (Kdenlive render işlemi aşırı uzun sürüyor) Ama yazılan şeyler bu işlemi hızlandırmama yardımcı olamadı. Kullanan birinden şunu rica ediyorum; uzantısı .Kdenlive olan bir dosyayı o kişiye ulaştırsam (gereken her şeyi ben program içerisinden ayarladım) ve o kişi videoyu renderlayip bana ulaştırabilir mi? Şimdiden dönüş yapanlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yapardım belki ama bilgisayarım gerçekten çok kötü. Muhtemelen sizinkinden daha da uzun sürecektir. Eğer görüntünün kalitesi aşırı önemli değilse bazı ayarları değiştirebilirsiniz. Denediniz mi değiştirmeyi?
Hocam 4 fps ve 2. en düşük kalitede bu işlemi gerçekleştirdim.

Hocam 5 saatlik birşey 8 saat falan açık tuttum ona rağmen 21 saat yazıyordu.
@Zurnadürüm hocam siz galiba kullanıyordunuz. Bir bakabilir misiniz?
5 saatlik video yapmamıştım ben ama 1 saatlik videolar da 2-3 saat sürüyordu bende. Normal gibi duruyor. Bilgisayarınızın özellikleri nedir?

5 saatlik video yapmamıştım ben ama 1 saatlik videolar da 2-3 saat sürüyordu bende. Normal gibi duruyor. Bilgisayarınızın özellikleri nedir?
Hocam öyle bir duruma geldim ki ücrette vermeyi planlıyorum. Ama bu son çarem.

Hocam kusursuz bakmayın, gözümden kaçmış. Yazdığınız bilgisayarınızın işlemci ve bellek özellikleri çok düşük gibi. Bu yavaşlığın sebebi muhtemelen bilgisayarın kendisi. Maalesef yapabileceğiniz bir şey olduğunu sanmıyorum.😔

Hocam yardımcı olmak isterdim ama benim sistem iyi değil, eminim uzun sürecektir. 5 saat demişsiniz, ben render alabileceğimi bile sanmıyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı