Keçeden mouse pad kullanılır mı?

zagor123

Centipat
Mouse pad.
Linkteki mousepadi deneyen var mı? Kullanım rahatsız eder mi diye şüphelendim bu fiyata bu boyutlarda bulmak zor, bir de yorumlarda kaydığı söyleniyor. Masaya zarar vermeden o sorunu nasıl çözebilirim? Yoksa 90x40 ölçülerinde bir tane bakacağım.

Keçe dayanıklı ama aşındırıcı özelliği olan bir malzeme diye biliyorum. Mouse'un altındaki skatezleri aşındırabilir. Okullarda tahta silgilerinde kullanılıyordu ama mouse pad ile nasıl bir performans alınacağı muamma.
Özellikle oyuncu faresi kullanıyorsan yine oyunculara yönelik mouse pad seçmeni öneririm.

Keçe dayanıklı ama aşındırıcı özelliği olan bir malzeme diye biliyorum. Farenin altındaki skatezleri aşındırabilir. Okullarda tahta silgilerinde kullanılıyordu ama mouse pad ile nasıl bir performans alınacağı muamma.
Özellikle oyuncu faresi kullanıyorsan yine oyunculara yönelik mouse pad seçmeni öneririm.

Evet fareye zarar verme ihtimali beni düşündürüyor aynı zamanda elim de sürtündükçe rahatsız eder mi sorusu geliyor aklıma, büyüklüğü ilgimi çekmişti ama başka bir tane bakacağım sanırım.

Geri
Yukarı